10 STK ortak basın açıklaması yapacak

Bartın’daki bazı oda, borsa, birlik ve konfederasyonların temsilcileri, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) gerçekleştirecekleri ortak açıklama ile Barış Pınarı Harekatına desteklerini dile getirecekler.
Bu haber 2019-10-15 16:18:17 eklenmiş ve 352 kez görüntülenmiştir.

 

 

EREN SARIKAYA

Bartın TSO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Suriye’nin Kuzeyi’nde devam eden ve bugün itibariyle 8. gününe giren Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla, ilimizdeki bazı Oda ve Borsalar ve iş dünyası temsilcilerini biraraya getirecek. TSO’nun ev sahipliği yapacağı basın açıklaması saat 09:30’da başlayacak. Açıklamaya; Türkiye Barolar Birliği (TBB), Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Kamu-Sen) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) temsilcileri katılacak.

 

“Allah muzaffer eylesin”

 

Bartın TSO Başkanı Halil Balık, tüm üyelerini, basın açıklamasına katılmaya davet ederken, “Ülke sınırlarımızın güneyinde oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun önlenmesi ve bölgede barış ve huzur ortamının oluşturulmasına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensubu Mehmetçiklerimizi Allah muzaffer eylesin. Dualarımız ve kalbimiz kahraman Mehmetçiklerimizle birlikte” dedi.

ETİKETLER : tso stk basın açıklaması mehmetçik barış pınarı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi