2 yılda 2.3 milyon TL aydınlatma yatırımı!

Bartın’a aydınlatma bakım ve yatırım çalışmalarını sürdüren Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (EDAŞ), son iki yılda 2.3 milyon TL aydınlatma yatırımı yaptığı bildirildi.
Bu haber 2019-10-08 13:07:56 eklenmiş ve 445 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) – Başkent EDAŞ, müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmak hedefiyle, mevcut aydınlatma sistemlerinde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bartın’da sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak için şebeke ve aydınlatma yatırımlarına devam eden Başkent EDAŞ, ilimize 2019 yılında yaklaşık 695 bin TL’lik aydınlatma yatırımı yapacak. Böylece Bartın’a son 2 yılda yapılan aydınlatma yatırımlarının toplamı 2,3 milyon TL’yi bulmuş olacak.

 

Aydınlatmalar yenileniyor

 

Konua ilişkin olarak Başkent EDEŞ’tan yapılan yazılı açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Bartın ilinde yapılan çalışma kapsamında ekonomik ömrünü dolduran aydınlatma ekipmanlarını yenileriyle değiştirirken, henüz ekonomik ömrünü doldurmamış, kullanılır durumda olan fakat dış etkenler sebebiyle arızalanan aydınlatma armatürleri de bakım ve onarımdan geçiriliyor.

Faaliyet gösterdiği 7 ilde 7.4 milyon nüfusa hizmet veren Başkent EDAŞ 2019 yılının ilk 9 ayında Bartın’da yürütülen aydınlatma çalışmaları kapsamında; 507 adet armatür ekonomik ömrünü tamamladığı için yenilenmiş, 2 bin 118 adet armatür yanar hale getirilmiş, dış etkenler sebebiyle hasar gören 2 bin 699 metre kablo yenilenmiştir.

Başkent EDAŞ, sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyonel iyileştirmeleri hayata geçirmeye ve bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam edecek.”

 

ETİKETLER : başkent elektrik yatırım
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi