SODES için hazırlık toplantısı yapıldı

Sosyal Destek Projesi kapsamında saya sektörüyle ilgili başlatılacak projenin değerlendirme toplantısı Akasya Ayakkabı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nde yapıldı.
Bu haber 2019-10-04 10:23:39 eklenmiş ve 271 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) - Bartın Ticaret ve Sanayu Odası (TSO) Meclis Üyesi Akasya Ayakkabı San.ve Dış.Tic.Lt.Şti. sahibi Ali Haydar Subaşı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen proje değerlendirme toplantısına, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, BAKKA Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü O.Bahadır Kalecik, 1.Meslek Komite Başkanı Mücahit Mekeç, Valilik Proje Ekibi personeli  Mühendis Aytekin Yıldırım, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara ile saya sektöründe faaliyet gösteren üyeleri katıldı.

Toplantıyı değerlendiren TSO Başkanı Balık, Sosyal Destek Projesi kapsamında hazırlığı yapılan sayacılık sektöründeki projenin gerçekleşmesi durumunda bölgedeki göç, yoksulluk ve işsizlik gibi önemli bir çok sorununda azalacağını belirtti. Balık, “Kalkınma Bakanlığı tarafından finansmanı, Bartın Valilimiz tarafından koordinatörlüğü sağlanan Sosyal Destek Projeleri hem kadınlarımızı hem gençlerimizi hem de toplumumuzda yaşayan dezavantajlı kesimleri sosyal ve ekonomik hayata aktif şekilde katılmalarını sağlayacak. Bu nedenle üzerimize düşen rolü çok önemsiyoruz” dedi.

Toplantı proje ekibi tarafından proje detayları ve başvuru sürecinin görüşülmesinin ardından son buldu.

ETİKETLER : sodes tso
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi