“Geleceğin Yıldızları” projesi start aldı

Bartın’da huzur ve güvenliği sağlamadaki başarısının yanı sıra sosyal hayata katkılarıyla da adından sıkça bahsettiren Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü’nün “Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı” kapsamında hazırladığı “Geleceğin Yıldızları” projesini hayata geçirdi.
Bu haber 2019-10-02 09:40:17 eklenmiş ve 1145 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Amacı, yapılan güvenlik hizmetlerine toplumun desteğini sağlamak ve güvenlik hizmetlerine vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yön vermek olan Bartın Emniyet Müdürlüğü TDP Şube Müdürlüğü, Bu amaçla çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yaparak uygulamaya koyuyor. Bartın TDP bu yıl da “Geleceğin Yıldızları” projesi ile adından sıkça bahsettirecek gibi görünüyor.

 

 

Kurslar, Ömertepesi’nde başladı

 

İlimizde yaşayan çocuk ve gençlerimizin sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkıda bulunmak, polis halk ilişkilerini geliştirmek ve bu kapsamda suç ve suçluyla yapılan mücadelede vatandaşlarımızla birlikte ortak sorumluluk alma bilinci oluşturmak amacıyla hazırlanan proje kapsamında Ömertepesi’nde bulunan Gençlik Merkezi’nde 20 öğrenciye eğitim verilmeye başlandı. Öğrenciler, bağlama kursunun yanı sıra Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Salonu’nda branşı yüzme olan spor hocalarından yüzme dersi de alıyorlar.

 

 

Sinema ve hane ziyaretleri

 

Proje ile ilgili olarak Bartın Emniyet Müdürlüğü TDP Şube yetkililerinin verdiği bilgiye göre; önümüzdeki günlerde çocuk ve gençlerimizden oluşan toplam 800 öğrenciye yönelik uygun bir tarih ayarlanarak Sinema Etkinliği de düzenlenecek. Bunun yanı sıra bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları kapsamında yapılacak olan hane ziyaretlerinde ve okullarda öğrencilere yönelik yapılacak bilgilendirme çalışmalarında  tişört, magnet, balon, araç kokusu ve polis logolu bez çanta dağıtımı gerçekleştirilecek. 

ETİKETLER : Bartın Bartın Emniyet Müdürlüğü TDP ÇOGEP Geleceğin Yıldızları
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi