Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri anlatıldı

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) İnovasyon Test Merkezi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen “Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Bilgilendirme Semineri”ne ev sahipliği yaptı.
Bu haber 2019-09-27 12:43:04 eklenmiş ve 168 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) –   Toplantıya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Meclis Üyesi Hasan Ufuk, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Bartın Koordinatörü O.Bahadır Kalecik, Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı, Saya Derneği Başkanı Necati Sandıkçı, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, Bartın Sanayi Kuruluşları temsilcileri, Bartın Üniversitesi’nden bazı bölüm başkanları ile öğretim görevlileri katıldı.

Seminerde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı UzmanıTekin Varlık ve Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı “Ar-Ge ve Yenilik Projeleri Yazma”, “Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri” konularında sunumlar yaptı. Seminerde ayrıca; Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri kanununda gerçekleştirilen yeni uygulamalar, Ar-Ge veya tasarım merkezlerinde sağlanan indirim ve istisnalar ile avantajlar hakkında da bilgiler katılımcılara aktarıldı.

Seminer sonunda TSO Başkanı Halil Balık Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık'a, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Birol Cangi Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı'ya teşekkür plaketi verdi.

 

ETİKETLER : arge tasarım seminer
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi