Vali, proje gruplarıyla toplantı yaptı

Bartın’daki ticari, kültürel ve doğal potansiyelleeri bir bir belirleyerek bunların katma değer yaratacak şekilde ortaya konulması için çeşitli konularda proje grupları oluşturulmasını sağlayan Bartın Valisi Sinan Güner, bu gruplarla yaptığı son toplantıda devam eden projeler ile ilgili gelinen son noktayı değerlendirdi.
Bu haber 2019-09-27 09:54:57 eklenmiş ve 216 kez görüntülenmiştir.

 

Valilik Proje Grupları, önceki gün, Vali Güner başkanlığında bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya; Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Arslan, Aile, Çalışma ve Sosyal  Hizmetler İl Müdür Vekili Mahmut Şahin, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü O. Bahadır Kalecik ile turizm, tarım, sosyal yardımlar ve sağlık alanlarında oluşturulan proje grupları katıldı.

 

 

Toplantıda; 2019 yılı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın uhdesinde yürütülen  BAKKA koordinesindeki projelerin geliştirilmesi, sosyal sorunların çözümüne yönelik yenilikçi metotlar, program öncelikleri ile uyumlu bir şekilde sürdürülebilir iş modelleriyle desteklenmesi, ortaklıkları ve kurumsallaşmayı güçlendirici nitelikte olması hususları görüşüldü.

ETİKETLER : Bartın Bartın Valiliği Sinan Güner Proje Grupları SODES BAKKA
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi