Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanı olarak atanan Bartın Emniyet Müdürü Ogün Vural, bugün saat 10.00’da yapılacak olan tören ile görevini Polis Başmüfettişi iken kendi yerine atanan Çetin Bozkuş’a devredecek.
Bu haber 2019-09-25 09:15:10 eklenmiş ve 419 kez görüntülenmiştir.

 

 

TOLGA AKINER

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Eylül’de 3 Emniyet Genel Müdür Yardımcısının ve 49 ilin Emniyet Müdürleri’nin değiştiği son dönemin en geniş kapsamlı Emniyet Müdürleri Kararnamesi’ni onaylamış ve kararname Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmişti. Sözkonusu kararname çerçevesinde yaklaşık 2 yıldır Bartın’da görev yapan, uygulamaları ve gerçekleştirdiği operasyonlardaki bayarısı ile Bartın Emniyet Müdürlüğü’nün başarı çıtasını yukarı taşırken, ilimizin de tam bir huzur kenti olmasında önemli katkıları olan Bartın Emniyet müdürü Ogün Vural, Emniyet Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı’na atanmıştı.

 

Vural , veda ziyaretlerinde bulundu

 

Aynı kararname ile Vural’ın yerine ise bir süredir Ankara’da Polis Başmüfettişi olarak Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda görev yapan Çetin Bozkuş getirilmişti.

Sözkonusu kararname sonrasında Vural, Bartın’da birlikte çalışma imkanı bulduğu kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerine veda ziyaretlerinde bulundu.

 

Törenle uğurlanacak

 

Bartın Emniyet müdürlüğü’ndeki devir teslim töreni ise bugün saat 10.00’da yapılacak. Görevi devralmak üzere bugün sabah saatlerinde Bartın’a gelecek olan Çetin Bozkuş, Bartın Emniyet Müdürlüğü’ne gelişinde Ogün Vural ve çalışma arkadaşları tarafından karşılanacak. Daha sonra Vural makam odasında düzenlenecek olan tören ile görevini Bozkuş’a devrederken, çalışma arkadaşlarıyla vedalayaşarak Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı’ndaki görevini devralmak üzere Ankara’ya doğru yola çıkacak.

 

 

 

 

Rektör, Bartın’ a katkılarından dolayı teşekkür etti

 

Veda ziyaretleri kapsamında Bartın Üniversitesi’ne giden Vural, Rektör Prof. Dr. Orhan Uzun ile makamında biraraya geldi. Vural’a yeni görevinde başarılar dileyen Rektör Uzun, “Görev yaptığı süre içerisinde çalışma fırsatı bulduğumuz saygıdeğer Emniyet Müdürümüz Ogün Vural’a sunduğu katkılar dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bartın’da gösterdiği başarılara yenilerini ekleyeceğine inanıyor, yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Vural da yakın ilgileri dolayısıyla Rektör Uzun’a teşekkür etti.

 

 

 

 

Akın’dan övgü dolu sözler

 

Kriminal Daire Başkanlığı’nan atanan Ogün Vural’ın bir diğer veda ziyareti ise Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a oldu. Emniyet Müdürü Vural’ı makamında ağırlayan Başkan Akın, Vural’a ilimize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Akın ziyaretin sonunda Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’a naht sanatı ile yapılmış tablo hediye etti.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından da ziyarete ilişkin paylaşımda bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Emniyet Müdürü Ogün Vural ilimizdeki görev süresi içinde güzel çalışmalara imza attı. Hep birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Yeni görevinde de çok başarılı olacak. İlimize vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ETİKETLER : emniyet müdürü veda devir teslim ogün vural
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi