Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç, “Milli Görüş'ün ikinci 40 yılında, davamızın sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz. Parti olarak ilk önce sevgiyi ve kardeşliği egemen kılacağız. Tüm gönüllere girmek zorundayız. Kardeşliğimizi pekiştirmek ve tüm insanlığa Yeniden Refah Partisi’ni çok iyi anlatmak zorundayız. Bunun için biz yaşlısından gencine herkese ulaşacağız” dedi. Bölge Koordinatörü Ahmet Fatih Karahasan ise hedeflerinin tek başına iktidar olduğunu söyledi.
Bu haber 2019-09-24 09:04:19 eklenmiş ve 770 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

 

Yeniden Refah Partisi, Bartın Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirdiği İl divan toplantısına, Yeniden Refah Partisi Bölge Koordinatörü Ahmet Fatih Karahasan, İl Başkanı Ziver Gebiç, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Amasra İlçe Başkanı Muhammet Bayram, Ulus İlçe Başkanı Yunüs Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Selami Tepebaşı birim başkanları ve partililer katıldı.

 

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Yeniden Refah Partisi Bartın Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Merkez İlçe yönetiminin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem'in Milli Görüş’ün “50. Yıl Gençlik Şöleni” için İstanbul’a gittiğini belirten Yılmaz, bu yüzden kendisine vekalet ettiğini söyledi. Yılmaz, Merkez ilçenin haftalık yönetim toplantılarını parti binasında Cumartesi akşamları yaptıklarını anımsatırken şöyle konuştu:

 

Örgütlenme ve kongre çalışmaları sürüyor

“Merkez ilçe ekibimizi oluşturduk ve üye çalışmalarımıza başladık. Ulus ilçemizin ataması gerçekleşti ve genel başkanımızın imzası ile görevlendirme yazısı elimize ulaştı. Ulus ilçesi Kurucu Başkanımız Yunüs Kaya’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor ve Milli Görüşe layık olacak hizmetleri yapmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Önümüzde ilk olarak kongrelerimiz var. Kurucaşile kongremizin son aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. İnşallah büyük kongreden önce Kurucaşile kongremizi yapacağız. Hemen ardından Ulus ilçesi kurucu teşkilatlanmasını da tamamlayıp kongre hazırlıklarına başlayacağız.

 

Yılmaz: “İnanmak başarının anahtarıdır”

 

Bizim teşkilatlarımızda görev alan herkesin bilmesi gereken en önemli hususların başında inanç yatmaktadır. İnanmak başarının anahtarıdır. Bu nedenle bizim davamızın Milli Görüş davası olduğunu bilerek ferasetli, liyakatli, kendi nefsi için değil, kardeşi için yaşayan bir teşkilatçı olma mücadelesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

 

Gebiç: “İlk önce sevgi ve kardeşliği egemen kılacağız”

 

Daha sonra söz alan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç ise toplantıya katılanlara teşekkür ederken, “Milli Görüş'ün ikinci 40 yılında, davamızın sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Yeniden Refah Partisi olarak ilk önce sevgiyi ve kardeşliği egemen kılacaklarını vurgulayan Gebiç, “Bizler tüm gönüllere girmek zorundayız, kardeşliğimizi pekiştirmek ve tüm insanlığa Yeniden Refah Partisini çok iyi anlatmak zorundayız, bunun için biz yaşlısından-gencine herkese ulaşacağız” diye konuştu.

 

Hedef; tek başına iktidar

 

Konuşmasına, “Milli Görüş’ün tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılı başlattık” diyerek başlayan Bölge Koordinatörü Ahmet Fatih Karahasan ise hedeften yılmak, insanları ayrıştırmak, ötekileştirmek ve suçlamak için değil, hiç bir zaman ayrım yapmadan 82 milyon insanı kucaklamak için iktidar yürüyüşü başlattıklarını söyledi. Karahasan, “Bundan dolayıdır ki birinci 40 yılda koalisyon ortağı olduktan sonra ikinci 40 yılda tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yıl başlamıştır. Türkiye'nin her yerinde yapılan siyasi toplantılarda Milli Görüş ve Erbakan heyecanı başlamıştır. İkinci 40 yıl harekâtı bütün ezilenlere gariplere hayırlı olsun” dedi.

 

Yeniden Refah Partisi’nin Divan toplantısı, Birim Başkanları’nın yaptıkları çalışmalar hakkındaki sunumları sonrasında sona erdi.

 

ETİKETLER : yeniden refah partisi il başkanlığı toplantı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi