Akıllı Vezne ile kesintisiz hizmet

Bartın Belediyesi’nin, 2017 yılında hizmete sunduğu, 24 saat kesintisiz hizmet alımına imkan veren “Akıllı Vezne” sistemi vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Akıllı vezne sistemi aracılığıyla bugüne kadar 4 milyon 159 bin 68 liralık işlem yapıldı.
Bu haber 2019-09-20 10:17:44 eklenmiş ve 381 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın talimatı ile Ağustos 2017’de Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Takip Hizmetleri birimi tarafından hizmete sunulan “Akıllı Vezne” sistemi vatandaşlar tarafgından aktif bir şekilde kullanılıyor. 24 saat hizmet veren sistemde Bartın Belediyesi’ne ait emlak vergisi, ilan vergisi, reklam vergisi, çevre temizlik vergisi, imar harçları, ruhsat harçları, para cezaları, su faturaları ve elektronik su saati kontörü yükleme işlemleri gibi tüm ödemeler gerçekleştiriliyor. Kent merkezinde; Bartın Belediyesi hizmet binası önü, Hükümet Caddesi ve Orduyeri Mahallesi meydanında bulunan Akıllı Veznelerde geride kalan 2 yıl içinde toplam 4 milyon 159 bin 68 liralık işlem yapıldı.

 

 

 

 

 

Binlerce Bartınlı’nın kullandığı Akıllı Vezne Sistemi ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, “2017 yılında başlattığımız Akıllı Vezne uygulaması vatandaşlarımız tarafından ilgi gördü. Bartın Belediyesi olarak vatandaşımızın yaşamını kolaylaştıracak gelişen teknolojiyi mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyoruz. Halkımız, mesai saatleri dışında da bu veznelerimizden tüm belediye mali işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Şehrimizin 3 farklı noktasına yerleştirdiğimiz veznelerimizde her gün binlerce işlem gerçekleştiriliyor. Uygulamanın hizmete sunulmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Akıllı Vezne
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi