Başkan’dan işadamlarına ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti. ve Akmazlar İnşaat’a ziyaretlerde bulundu.
Bu haber 2019-09-13 13:50:40 eklenmiş ve 529 kez görüntülenmiştir.

 

(Haber Merkezi) - İlk ziyaretini Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti.’ye gerçekleştiren Başkan Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Üyesi Ünsal Akpürçek ile sohbet etti. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi çalışmaları ve gündeme ait konular konuşuldu. Ziyaretin sonunda ise Başkan Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünsal Akpürçek’e misafirperverlikleri için teşekkür etti.

BaşkanAkın ikinci ziyaretini ise Akmazlar İnşaat’a gerçekleştirdi. Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Akmaz ve Erhan Akmaz ile bir süre sohbet eden Akın, şirket çalışanları ile de selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu.

Belediye Başkanı Akın, ziyarette yaptığı konuşmada belediye olarak mahalle ziyaretlerinin yanı sıra kentte faaliyet gösteren tüm şirket ve işyerlerini de her fırsatta ziyaret ederek toplumun her kesimi ile istişare halinde olduklarını söyledi. Akın, “Belediye olarak her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ediyor taleplerini yerinde dinliyoruz. Bunun yanında kentte faaliyet gösteren tüm fabrika, şirket ve çeşitli işyerlerini de ziyaret edip iş adamı ve esnaflarımızla istişarelerde bulunuyor bu şekilde hizmetlerimizi toplumun geneline yayıyoruz” dedi.

ETİKETLER : akpürçek belediye başkanı cemal akın ziyaret akmazlar inşaat
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi