İl Encümeni 9 dosyayı karara bağladı

Bartın İl Encümeni, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığındaki son toplantısında 9 dosyayı görüşerek karara bağladı.
Bu haber 2019-08-29 08:58:48 eklenmiş ve 233 kez görüntülenmiştir.

 

(Haber Merkezi) – İl Encümenimiz, 5302 sayılı İl Özel İdare Kanununun 27. maddesi gereğince, İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonu’nda, 26 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’te toplandı. İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığındaki toplantıya; seçilmiş üyeler Uğur Yılmaz, Bekir Karabacak ve Ayhan Özçelik, atanmış üyeler Mali Hizmetler Müdür Vekili Serap Birinci ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Vekili Ayhan Kuş, İl Encümen Müdür Vekili Yüksel Uğur, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Yılmaz Hızoğlu, Sağlık İşleri Müdürü Emine Bostancı, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Erol Keserci ve Hukuk Müşaviri Tuğçe Gözde Yurtbay Şumnulu katıldı.

Toplantıda; Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü’ne ait 1 adet ‘Bina yıkımı ihalesi’ konulu gündem maddesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ait 1 adet ‘Ödenek Aktarılması’ ve 1 adet ‘Stratejik Plan’ konulu olmak üzere toplam 2 adet gündem maddesi, Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ait 1 adet ‘İdari Para Cezası’ konulu gündem maddesi ile İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’ne ait 1 adet ‘İnşaat Talebi’ ve 4 adet ‘İfraz’ konulu olmak üzere toplam 5 adet gündem maddesi ele alındı.

İl Encümeni, ayrıntılı bir yekilde incelediği 9 dosyayı da karara bağlandı.

 

ETİKETLER : bartın özel idare encümen
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi