Başkan, sorun ve talepleri dinledi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Aladağ Mahallesi Kavallar Caddesi’nde Çelik Apartmanı, Kalaycıoğlu Apartmanı, Şehitler Apartmanı ve Dede Apartmanı sakinleri ve Çaydüzü Mahallesi Çaydüzü Caddesi’nde Temur Kent Sitesi sakinleri ile bir araya gelerek taleplerini dinledi.
Bu haber 2019-08-23 11:15:12 eklenmiş ve 342 kez görüntülenmiştir.

 

(Haber Merkezi) - Belediye Başkanı Cemal Akın, Aladağ Mahallesi Kavallar Caddesi’nde Çelik Apartmanı, Kalaycıoğlu Apartmanı, Şehitler Apartmanı ve Dede Apartmanı sakinleri ve Çaydüzü Mahallesi Çaydüzü Caddesi’nde Temur Kent Sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Belediye Daire Müdürlerinin de katıldığı ziyarette vatandaşlara yapılan çalışmalar anlatıldı. Yeni İmar Planı ile vatandaşların merak ettiği ve yapılmasını istediği konulara ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Akın, “Bartın Belediyesi olarak her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava kirliliği, çevre kirliliği, şehir planlaması, ekonomiye katkıda bulunacak düzenlemeler, turizme katkı gibi birçok konu üzerinde büyük etki oluşturacak çalışmalara imza attık. Bu çalışmalarımızı yaparken kendi istediğimiz ve hoşumuza gittiği gibi değil, vatandaşlarımızdan gelen talepleri ve istekleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirdik. Bu tür etkinliklerle vatandaşlarımızla bir araya gelerek fikirlerini dinliyoruz. Güzel çalışmalar meydana getiriyoruz. Teknik ve uzman proje ekibimizin hazırladığı projeleri AR-GE birimimizin katkılarıyla bir bir hayata geçiriyoruz. İnşallah çok daha güzel yatırımlar yaparak şehrimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER : BARTIN BELEDİYE BAŞKAN ÇAYDÜZÜ ALADAĞ
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi