TSO’da hedef daha kaliteli hizmet

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, birlik ve beraberlik içinde kent ekonomisinin etkin biçimde geliştirilmesinin, istihdamın ve ihracatın artırılmasının yanı sıra hem oda üyelerine hem de Bartın’a daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflediklerini söyledi. Bunu TSO’nun tek başına gerçekleştirmesinin mümkün olmadığını ifade eden Balık, “Bu hedeflerimize odamız işleyişine son derece önemli katkılarda bulunan meslek komitelerimiz ve istişare içerisinde olduğumuz kurumlarımız ile mümkün. Hem sektörümüzün hem de ilimizin sorunlarıyla ilgili ortak çözüm noktasında buluşmalıyız” dedi.
Bu haber 2019-07-03 10:30:59 eklenmiş ve 1063 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın TSO’nun 11 Meslek Grubu’nun katıldığı Komite Toplantısı, Halil Balık başkanlığında yapıldı. Toplantıda, her ay yapılan Meslek Komiteleri toplantılarında ortaya çıkan sorular ve çözümleri masaya yatırıldı. TSO’nun Lokali’nde gerçekleştirilen toplantıya Başkan Balık’ın yanı sıra Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Üyeleri, 11 Meslek Komitesi Başkanı ve Üyeleri ile Oda Genel Sekreteri katıldı.

 

 

TSO Yönetiim Kurulu Başkanı Balık, konuşmasında, Meslek Komite çalışmalarının farklı öneri ve çözümleri ortaya çıkardığını, bölgenin mevcut sorunlarını saptayabilmek ve bu doğrultuda projeler üretebilmek için, oda çalışmaları açısından büyük önem taşıdığını vurgularken şunları söyledi:

“Odamız için son derece önem taşıyan meslek komitelerimizden odamıza gelen her türlü sorun ve çözüm önerisi, çözüme dayalı çalışmalar yapmamıza yardımcı oluyor. Bizler odayı temsil eden yöneticiler olarak değerli meslek komitelerimiz ile işbirliği ve fikir birliği içerisinde hareket etmek istiyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin etkin biçimde geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve ilimize daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu tek başımıza yapacağımız bir şey değil, bu hedeflerimize odamız işleyişine son derece önemli katkılarda bulunan meslek komitelerimiz ve istişare içerisinde olduğumuz kurumlarımız ile mümkün. Hem sektörümüzün hem de ilimizin sorunlarıyla ilgili ortak çözüm noktasında buluşmalıyız. Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için gerçekleştirilen meslek komitesi toplantıları ve toplantı sonrasında hazırlanacak rapor ile kurum ve kuruluşlarla gerekli yazışmalar yapılacaktır.”

 

 

Balık’ın konuşmasının ardından Komite üyeleri sorun, şikâyet temennilerini dile getirdiler.

ETİKETLER : Bartın TSO Halil Balık
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi