BAKKA Yönetim Kurulu Amasra’da toplandı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı Haziran ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Amasra’da gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-06-25 15:54:38 eklenmiş ve 255 kez görüntülenmiştir.

 

Toplantıya; BAKKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bartın Valisi Sinan Güner, Yönetim Kurulu Üyeleri Karabük Valisi Fuat Gürel, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ve ajans uzmanları katıldı.

2018 yılı Mali Destek Programları kapsamında yürütülen projelerin Yönetim Kurulu’na sunulduğu toplantıda, 2019 yılında çıkılması planlanan Mali Destek Programı özetine ilişkin gündem maddeleri de görüşüldü.

 

 

Toplantının ardından kısa bir açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı üyeleriyle bölgenin ve Bartın’ın kalkınması için titizlikle çalıştıklarını söyledi. Akın, “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Bu toplantıda da bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için önemli kararlar aldık. Bölgemiz ve kentimiz için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Amasra BAKKA
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi