Amasra Belediyesi’nin memurlarından büyük fedakarlık!

Amasra Belediyesi’nde çalışan memur emekçileri, yeni toplu iş sözleşmesinde büyük bir gedakarlık örneği gösterdi ve ekonomik sıkıntı içindeki Amasra Belediyesi’ne destek amacıyla yeni dönem için herhangi bir artış talebinde bulunmadılar.
Bu haber 2019-06-25 09:15:57 eklenmiş ve 570 kez görüntülenmiştir.

 

Amasra Beldediyesi’nde süresi biten memur emekçileri toplu iş sözleşmesi Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile Tüm Bel Sen Şube Başkanı İsmail Sefertaş tarafından Başkanlık makamında imzalandı. Amasra Belediyesi’nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar nedeni ile çalışan memur emekçileri imzalanan sözleşmede maaşlarında bir artışın yapılmaması konusunda sendikalarına yetki verrerek büyük bir fedakarlık örneği gösterdiler. 

 

 

Memur çalışanlarının jesti karşısında memnuniyetini dile getiren Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır da, Belediyenin ekonomik şartlarının iyileşmesi durumunda, bunun Memur Toplu İş Sözleşmesi’ne aynı şekilde yansıyacağının sözünü verirken, imzalanan Toplu İş Sözleşmesi’nin her iki tarafı da şimdilik mutlu ettiğini söyledi.

 

 

Sendika Şube Başkanı İsmail Sefertaş ise “Amasra Belediyesi, burada çalışan üyelerimiz için çok kutsal bir mekan. Bunu bir kez daha bizlere yaşattılar. Onur duyduk. İmzalanan Toplu İş Sözleşmesi her iki tarafada hayırlı olsun” dedi.

ETİKETLER : Bartın Amasra Recai Çakır toplu iş sözleşmesi Tüm Bel Sen
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım