OSB yatırımları değerlendirildi

Vali Sinan Güner başkanlığında toplanan Bartın Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Bartın Merkez 1. OSB 2019 yılı faaliyetlerini detaylı bir şekilde değerlendirdi.
Bu haber 2019-06-15 15:59:31 eklenmiş ve 381 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın OSB İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Güner’in yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Üyeleri İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Sabri Mescier, Muzaffer Yelkenci ve OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu katıldı.

 

Kasapoğlu sunum yaptı

 

Toplantıda, geçmiş yılların değerlendirilmesini yapan ve OSB bölgesinde süren çalışmalar hakkında bilgiler veren OSB Müdürü Kasapoğlu sunumunu bir rapor eşliğinde yaptı. 2019 yılında tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgilerin yer aldığı raporda, 380 KV’lık Trafo Merkezi yapımı ile gelinen son nokta, OSB’nin genişleme çalışmaları ve planlanan projeler hakkında Kurul üyelerine ayrıntılı bilgiler sunuldu.

 

 

Balık: “Ciddi mesafe katettik”

 

Toplantıya ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık ise şunları söyledi:
“Bartın OSB’nin genişleme alan çalışmaları hızla devam etmekte, kamulaştırma işlemleri sürüyor. Sayın Valimiz başta olmak üzere hepimiz OSB’mizin çalışmalarını yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Bu sadece bizim çalışmalarımız ile olan bir şey değil. Geldiğimiz noktada OSB’nin bütün eksikliklerinin giderilmesi konusunda yaptığımız çalışmalarda ciddi bir mesafe kat etmiş durumdayız. Sanayicilerimiz için olumsuz bir çok faktörü ortadan kaldırmaya çalıştık.Bu çalışmalarımız esnasında son derece uyumlu bir süreç geçirmekte olduğumuz başta sayın Valimiz Sinan Güner olmak üzere İl Genel Meclisi Başkanımız Kenan Dursun’a ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.”

ETİKETLER : Bartın Bartın OSB Bartın TSO Sinan Güner Halil Balık Kenan Dursun Oğuzhan Kasapoğlu Sabri Mescier Muzaffer Yelkenci
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım