Tunç, Bayram’da Bartın’ı karış karış dolaştı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, her bayram olduğu gibi bu bayramda da yoğun bayram ziyaretleri yaparak, Bartın’da ayak basmadık yer bırakmadı. Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Bartın’ın tüm ilçe, belde ve bazı köylerinde bayram ziyaretleri gerçekleştirerek, hemşehrileriyle bayramlaştı.
Bu haber 2019-06-13 15:30:15 eklenmiş ve 2835 kez görüntülenmiştir.

 

Milletvekili Tunç, Ramazan Bayramı ziyaretlerine Arefe günü başlayarak, son iftarınını Ulus Ulukaya Köyünde yaptı, geleneksel ziyrat etkinliklerine katıldı. Milletvekili Tunç Bayram namazını kendi köyü olan Ulukaya’da kıldı ve akrabaları ile bayramlaştı. AK Parti Bartın İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katılan Milletvekili Tunç sonrasında da bayram ziyaretlerinde bulundu.

 

İl Başkanlığında bayramlaşma

 

Bayram namazını doğduğu köy olan Ulus İlçesi Ulukaya Köyünde kılan Milletvekili Tunç, akrabaları ve komşularıyla bayramlaştıktan sonra AK Parti Bartın İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni katıldı. Bayramlaşma törenine, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 22. Dönem eski AK Parti Milletvekili Asım Kulak, İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Merkez İlçe Başkanı Dilek Acar, Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz Can, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya ve teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

 

 

İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir konuşma yapan Milletvekili Tunç, teşkilat mensuplarının ve tüm Bartın halkının bayramını kutladığını, bayramın ülkemiz, milletimiz ve İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını diledikten sonra, yaptığı konuşmada, ülkenin AK Parti’yle 16 yılı geride bıraktığını ve ülkenin her bir köşesine büyük yatırımlar yapıldığını söyledi. İçte ve dışta, ülkenin güçlenmesini, ileriye gidişini ve milletin refahının artmasını hazmedemeyen şer odaklarının planlarının milletin desteğiyle bertaraf edildiğini ifade eden Tunç, şöyle konuştu: "Gezi olaylarıyla, terör olaylarıyla ülkeyi karıştırmaya, milletin moralini bozmaya kalktılar. Darbe girişimlerini bu ülkeye yaşattılar ve hiçbirinde başarılı olamadılar. Şimdi de ülkede ekonomik saldırılarla önceki usullerle yapamadıklarını yapmaya çalışıyorlar. Ama milletimiz oynanan oyunun farkında. "Şeklinde konuştu. İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın konuşmalarının ardından Milletvekili Tunç partililerle bayramlaştı.

 

 

Resmi bayramlaşmalar

 

Milletvekili Tunç, İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından Bartın Valiliğinin yeni hizmete giren Millet Konağı’ndaki bayramlaşma programına katıldı. Bartın Valisi Sinan Güner ve protokol üyeleri ile birlikte Bartın Garnizon ve İl Jandarma Komutanlığı’nda askerlerin bayramını kutlayan Tunç, Polisevi bahçesinde de polis teşkilatı mensuplarıyla bayramlaştı. Daha sonrası ilçe, belde ve köylerde bayram ziyaretleri gerçekleştiren Tunç, her bayram olduğu gibi bu bayramda da yoğun bir program dahilinde hemşehrileriyle bayramlaştı.

 

 

Kozcağız ve köyleri

 

Milletvekili Tunç ve beraberindeki İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclis Üyesi Giray Gülsoy ile birlikte Kozcağız Beldesine ve Kumluca Beldesine bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.  Kozcağız Belediye’sini ziyaret ederek, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve belediye çalışanlarıyla bayramlaşan Milletvekili Tunç beraberindeki teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafların ve Kozcağız halkının Ramazan Bayramını kutladı. Hıdırlar Köyünde bayram sofrasına misafir olan Milletvekili Tunç ve beraberindeki heyet, köy sakinleriyle bayramlaştı daha sonra Kumluca Yeni Kışla Köyündeki Ramazan Bayramı etkinliklerine katıldılar.

 

 

Kumluca Dibektaş Köyü Bayram Şenliği

 

Milletvekili Tunç, Yeni Kışla Köyündeki bayram ziyaretlerinin ardından Kumluca Dibektaş köyünde düzenlenen Ramazan Bayramı şenliğine katıldı. Milletvekili Tunç, beraberinde İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyeleri Giray Gülsoy ve Atnen Aydoğan ile Kumluca Belde Başkanı Nejdet Şerbetçi ile birlikte Dibektaş köyünde düzenlenen Ramazan Bayramı şenliğine katılarak burada şenliğe katılanların bayramını kutladı. İstanbul’dan gelen Kumlucalı hemşehrilerine 23 Haziran seçimlerinde yaşadıkları yer olan İstanbul’a sahip çıkmalarını isteyen Milletvekili Tunç,  Özbaşı ve Aşağıdere Köyünde bayram ziyaretlerinde bulundu.

 

 

Hasankadı’da esnaf ve halkla başramlaştı

 

Milletvekili Tunç, Hasankadı beldesini ziyaret ederek Hasankadılılarla bayramlaştı. Milletvekili Tunç ve beraberindekiler Hasankadı beldesinde çay sohbetleri de yaparak Hasankadı esnafın ve halkın bayramını kutladı.

 

 

Ulus ve Abdipaşa’da bayram ziyaretleri

 

Milletvekili Tunç, yoğun bayram ziyaretlerine ikinci gününde Ulus İlçesi,  Abdipaşa Beldesi ve Kurucaşile İlçesi ve Köylerinde devam etti.  Milletvekili Tunç, Ulus İlçe teşkilatı ile bayramlaştıktan sonra Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İlçe Başkanı Hikmet Çalık, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte esnafların ve vatandaşların bayramını kutladı. Abdipaşa beldesine geçen Milletvekili Tunç burada da, Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve meclis üyeleri ve Abdipaşalılarla bayramlaştı.

 

 

Kurucaşile ve köylerini es geçmedi

 

Milletvekili Tunç Ulus ve Abdipaşa’dan sonra yoğun bayram ziyaretlerine, Kurucaşile ilçesi ve köylerinde devam etti. Kurucaşile Merkezde Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, İlçe Başkanı Mustafa Ergin, İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Özçelik ve teşkilat mensupları ile bayramlaşarak, Kurucaşile esnafının ve Kurucaşilelilerin bayramını kutladı. Kurucaşile’de Işık ve Çırak Ailelerinin kıymetli evlatları Ezgi ile Emre’nin nişan yüzüklerini takan Milletvekili Tunç Kurucaşile Karaman Köyü’nde de bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

 

Amasra, Avara ve Çakraz’da bayram ziyaretleri

 

Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclis Üyesi Bekir Karabacacak, Çakrazşeyhler Muhtarı Mustafa Yanardağ ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Amasra İlçesine bağlı Kalaycı (Avara) Köyü ve Tatil beldesi Çakraz’ı ziyaret ederek esnafın ve bayram ziyaretlerine gelen misafirlerin Ramazan Bayramını kutladı.

 

 

Drahna Kozanlı Köyü’ndeki etkinliğe katıldı

 

AK Parti Bartın Milletvekili Tunç Ramazan Bayramı’nın üçüncü günüde ziyaretlerine Ulus İlçesi Drahna Kozanlı Köyünde düzenlenen Ramazan Bayramı etkinliklerine katılarak başladı Kozanlı Köyünde hemşehrileriyle bayramlaştı. Kozanlı Köyünde birlik beraberlik ve dayanışmanın güzel örneğini gösteren başta Dernek Başkanı Süleyman Öztürk, Kozanlı Köyü Muhtarı Şenol Yılmaz’a ve emeği geçen herkese teşekkür eden Milletvekili Tunç’a hemşehrilerinin ilgisi yoğun oldu.

 

 

Sahil köylerine bayram ziyaretleri

 

Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününü de yoğun geçiren Milletvekili Tunç, Sahil bölgesinde İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclis Üyesi Uğur Yılmaz ile birlikte bayram ziyaretlerine  Güzelcehisar, Beşköprü, Gözpınar, Arıönü ve Kızılelma Köyü’nü ziyaret ederek köy sakinleriyle bayramlaştı. Bu bayramda da Bartın’ın her noktasını adım adım gezerek, hemşehrileri ile bayram geçiren Milletvekili Tunç, ziyaret ettiği her yerde Bartınlıların sıcak ve yakın ilgili ile karşılaştı.

ETİKETLER : Bartın Amasra Ulus Kurucaşile Hasankadı Drahna Abdipaşa AK Parti Yılmaz Tunç
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi