Belediye’den Orta Mahalle’ye iki yeni hizmet

Vatandaşların hayatını koluylaştırmak ve hizmeete ulaşmalarını kolaylaştırmak için çalışmlarını sürdüren Bartın Belediyesi, şimdi de Orta Mahalle Hendekyanı Caddesi’nde yeni bir ödeme noktası ve muhtarlık bürosu yapmak için çalışma başlattı.
Bu haber 2019-06-11 09:48:07 eklenmiş ve 542 kez görüntülenmiştir.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık geçtiğimiz hafta sonunda ilgili daire müdürleriyle birlikte çalışmaların yapılacağı alanlarda incelemede bulundu. Orta Mahalle Muhtarı Atınç Günsal’ın da hazır bulunduğu incelemede yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

 

Ödeme noktaları artıyor

 

Orta Mahalle’de yapılacak olan çalışma ile ilgili olarak açıklamalardaa bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, şunları söyledi:
“Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda mahallelerimize su, emlak, ilan reklam, vergi ödemeleri ile su yükleme işlemlerini 24 saat rahatça gerçekleştirebilecekleri ödeme noktaları yerleştiriyoruz. Daha önce Rüştiyeler Sokağı’ndaki Belediye Tahsilat Bürosu yanına, Belediye Binası bahçe girişine ve Orduyeri Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ne yerleştirmiş olduğumuz Kiosk adıyla bilinen ödeme noktasından bir tanede Orta Mahalle Hendekyanı Caddesi’ne yerleştireceğiz. Hayata geçireceğimiz bu çalışma ile özelikle bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız için büyük kolaylık sağlamış olacağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

Bir Muhtarlık Bürosu da Orta Mahalle’ye

 

Halka en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekiyorsa yapmya çalışıyoruz. Bu kapsamda mahallelerde halka muhtarlar aracılığıyla verilen hizmetlerde de sıkıntı yaşanmaması için ihtiyaç duyulan mahallelere muhtarlık büroları yapıyoruz. Halkımızla belediye arasında köprü vazifesini üstlenen muhtarımıza daha iyi çalışma imkanı sunmak için gelen talepler üzerine muhtarlık büroları inşa ediyoruz. Daha önce birçok mahallemize bu hizmetimizi kazandırmıştık. Şimdi Orta Mahalle’ye muhtarlık ofisi yapmak istiyoruz. Ekiplerimiz çalışmayı yapacağımız alanda incelemede bulundular. Allah nasip ederse en kısa sürede bu çalışmayı da hayata geçirerek mahalle sakinlerine güzel bir hizmet sunmuş olacağız.”

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Orta Mahalle Necmi Balık
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım