BÜ’de mezuniyet heyecanı 25-26 Haziran’da

Bartın Üniversitesi bu yıl 11. kez mezuniyet töreni düzenleyecek. Geçen yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılan tören bu kez Kutlubey Yerleşkesi’ndeki Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Mezuniyet heyevanı 25-26 Haziran tarihlerinde yaşanacak.
Bu haber 2019-05-24 11:24:17 eklenmiş ve 701 kez görüntülenmiştir.

 

NİLÜFER ŞAHİN PİŞKİN

Mezuniyet törenine ilişkin olarak Bartın Ünivernsitesi Rektörlüğünden bir açıklama yapıldı. Öğrencilere hitaben yapılan açıklamada, Bartın Üniversitesi ailesi olarak bugüne kadar alınan her kararda olduğu gibi 11. Mezuniyet Töreni ile ilgili olarak da yine öğrencilerin görüşlerine başvurulduğu bildirilirken, şöyle denildi:

“Bilindiği üzere üniversitemiz Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi (ÜBYS) üzerinden yapılan anket ve daha sonra gerçekleştirilen toplantılarla, mezuniyet töreninin 24 Haziran-28 Haziran 2019 haftasında yapılması kararlaştırılmıştı. Gelişimini her geçen gün kararlılıkla sürdüren Bartın Üniversitesi ailesi olarak mezun sayımızı da her geçen yıl arttırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizleri fedakârlıklarla yetiştirerek bugünlere getiren ailelerimizi en iyi şekilde ağırlayarak mezuniyet coşkumuza ortak olmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda, önceki yıllara ait tecrübelerimiz, artan mezun sayımız dolayısıyla katılımcı sayısındaki muhtemel artışlar, her türlü iklim koşulları, öğrencilerimizden sosyal medya, RİMER ve yüz yüze görüşmeler ile alınan geri bildirimler hep birlikte titizlikle değerlendirilerek mezuniyet törenlerimizin Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilmesinin mevcut seçenekler içerisindeki en uygun çözüm olacağına yine öğrencilerimizle birlikte karar verildi. Böylelikle, mezuniyet sevincimizi paylaşmak üzere gelen ailelerimizi yerleşkemizde ağırlayarak Üniversitemizi tanıtma imkânına da sahip olacağız. İnanıyoruz ki evimizde ve hep birlikte yaşayacağımız bu gurur bizler için yıllarca unutulmayacak güzel anılara sahne olacaktır.”

 

Mezuniyet programı

 

Buna göre; 25 Haziran Salı günü saat 11.00’da Spor Bilimleri Fakültesi ve Eğitim Eğitim Fakültesi, saat 14.00’da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Fen Fakültesi, saat 17.00’da Edebiyat Fakültesi ile İslami İlimler Fakültesi’nin mezuniyet törenleri, öğretim üyeleri, öğrenciler ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

26 Haziran Çarşamba günü de saat 11.00’da Mühendislik Fakültesi ile Bartın Orman Fakültesi, saat 14.00’da Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, saat 17.00’da ise Bartın Meslek Yüksek Okulu ile Ulus Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve aileleri mezuniyet heyecanını yaşayacaklar. 

ETİKETLER : Bartın Bartın Üniversitesi mezuniyet töreni
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım