Demir, veda ziyaretlerine başladı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine uzman olarak atanan Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, veda etmek için ziyaretimize geldi.
Bu haber 2019-05-15 10:23:28 eklenmiş ve 768 kez görüntülenmiştir.

 

Geçtiğimiz hafta sonunda, Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk’un oluru ile Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü’nde değişiklikyapılmıştı. Değişiklik ile Mayıs 2014’ten bu yana ilimizde Milli Eğitim Müdürlüğünde vekaleten görev yapan Yaşar Demir, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine uzman olarak atanırken, yerine daha önce Aydın İl Milli Eğitim Müdürü olan ve halen Ankara’da bakanlık bünyesinde görev yapan Bilal Yılmaz Çandıroğlu getirildi.

Bunun üzerine Demir, ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine veda ziyaretlerinde bulunmaya başladı. Bu çerçevede gazetemizi de ziyaret eden Demir, gazetemizi bünyesinde bulunduran EYBEY Medya ve Yayıncılık Ltd. Şti.’nin sahibi Mustafa Ahmet Oktay ile görüştü. Görüşmede Bartın Halk Gazetesi’nden Tolga Akıner de hazır bulundu.

Bartın’da geçirdiği 5 yılı hiç bir zaman unutmayacağını ifade eden Demir, katkı veren ve dostluğunu esirgemeyen herkese teşekkür etti. Eğrisiyle doğrusuyla bir görevi daha tamamlamış olmanın mutluluğu, yeni bir göreve başlayacak olmanın da heyecanı içinde olduğunu belirten Demir, “Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Bırakabildiysem ne mutlu” dedi.

Oktay ve Akıner de Demir’e yeni görevinde başarılar dilediler.

ETİKETLER : Bartın EYBEY Yaşar Demir Mustafa Ahmet Oktay Tolga Akıner
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi