Bartın Platformu ile gündem termik santral süreciydi

Bartın Platformu Eş Sözcüsü Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Yürütme Kurulu Üyeleri Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Ziyarette gündem Amasra’ya kurulması planlanan termik santral olunca, Başkan Akın, “Memleketimizin güzelliklerini yok etmemek için halkımızla birlikte kararlılıkla, çekinmeden, korkmadan mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.
Bu haber 2019-05-03 16:14:35 eklenmiş ve 600 kez görüntülenmiştir.

 

Ziyarette Hattat Enerji ve Maden Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan termik santral, kül depolama sahası, kömür hazırlama tesisleri ve dolgu alanı ile rıhtım entegre projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) sürecinin yeniden başlatılması ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Ziyaretime gelen Bartın Platformu Eş Sözcüsü Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Yürütme Kurulu Üyeleri Geçtiğimiz günlerde termik santral, kül depolama sahası, kömür hazırlama tesisleri ve dolgu alanı ile rıhtım entegre projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) sürecinin yeniden başlaması ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdik. Memleketimizin güzelliklerini yok etmemek için halkımızla birlikte kararlılıkla, çekinmeden, korkmadan mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Amasra Bartın Belediyesi Cemal Akın Recai Çakır Bartın Platformu Hattat Enerji termik santral
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım