KOSGEB Müdürü değişti!

Bartın KOSGEB Müdürü Abdurrahman Usta, Bolu’ya tayin olurken yerine Bartın KOSGEB’de Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Gökhan Akdağoğlu getirildi. Usta, veda mesajında, Bartın’da 2014 yılında 600 bin TL civarında olan işletmelere verilen destek miktarının 2018 yılı sonu itibariyle 5 milyon TL’ye çıkarıldığını anımsatırken, “Ayrılırken görev sürem boyunca beraber uyum içerisinde çalıştığımız kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve KOBİ’lerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Bu haber 2019-05-01 09:32:55 eklenmiş ve 480 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Yaklaşık olarak 5 yıldır Bartın KOSGEB İl Müdürlüğü’nü başarı ile yöneten Abdurrahman Usta, Bolu’ya atandı. Usta’nın yerine ise KOSGEB Uzman Yardımcısı Gökhan Akdağoğlu getirildi.

Usta, Bartın’dan ayrılıyor olması nedeniyle bir mesaj yayınlayarak duygularını dile getirdi. Bartın’da geçirdiği 5 yıl boyunca ekonomik kalkınmada büyük pay sahibi olan KOBİ’lere sağlanan etkin ve verimli desteklerin ülkemiz ve ilimiz ekonomisine katkısının ne denli büyük olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini kaydeden Usta, şunları dile getirdi:
“2014 yılı Temmuz ayında atanmış olduğum ve yaklaşık 5 yıl süren KOSGEB Bartın İl Müdürlüğü görevimden, KOSGEB Bolu İl Müdürlüğü’ne atanmam nedeniyle ayrılıyorum. 5 yıla yakın süren görev süremde Bartın’da KOBİ ve girişimcilerimizin KOSGEB desteklerinden etkin bir şekilde faydalanmaları için çalışma arkadaşlarımızla yoğun çaba harcadık. Bu süre boyunca isletmelerimizin KOSGEB desteklerinden haberdar olmalari ve faydalanmalari için sahada olmaya gayret gösterdik. Ekonomik kalkınmada büyük pay sahibi olan kobilerimize sağlanan etkin ve verimli desteklerin ülke ve ilimiz ekonomisine katkısının bilinci ile çalıştık. 2014 yılında Bartın’daki işletmelerimize 600 bin TL destek verirken 2018 yılında bu tutarı 5 milyonun TL’nin üzerine çıkarmanın mutluluğu ile görevimden ayrılırken görev sürem boyunca beraber uyum icerisinde çalıştığımız kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve KOBİ’lerimize teşekkür ediyorum.”

ETİKETLER : Bartın KOSGEB Bolu Abdurrahman Usta Gökhan Akdağoğlu KOBİ
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım