BAKKA Zonguldak’ta toplandı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı Nisan ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Zonguldak’ta yapıldı.
Bu haber 2019-05-01 09:23:02 eklenmiş ve 246 kez görüntülenmiştir.

 

Filyos Limanı Altyapı İnşaatı Şantiyesi Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya; BAKKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bartın Valisi Sinan Güner, Yönetim Kurulu Üyeleri Karabük Valisi Fuat Gürel, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Çufalı, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Yaşar, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan Uzun, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ve ajans uzmanları katıldı.

 

 

Bartın Valiliği’nden toplantıya ilişkin olarak yapılan açıklamada, toplantıda 2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları 3 aylık program ilerleme raporlarının Yönetim Kurulu’na sunulduğu bildirildi. Zonguldak-Çaycuma Tarıma Dayalı İhtisas (Sera) Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili husuların da görüşüldüğü toplantıda, 2018 yılı Bağımsız Dış Denetim Raporu’nun ve 2019-2021 Dönemi İç Denetim Planı’nın Yönetim Kurulu’nun onayına sunulmasına ilişkin gündem maddeleri de görüşüldü.

Toplantının son bölümünde ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 13. Bölge Müdürü Erdem Öncebe tarafından Filyos Liman inşaatı ile ilgili katılımcılara bilgiler verildi. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan Uzun’un Filyos Projesi ile ilgili yaptığı sunumun ardından toplantı üyelerin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaları ile sona erdi.

ETİKETLER : Bartın Zonguldak BAKKA Sinan Güner Cemal Akın Erdoğan Bektaş Orhan Uzun Filyos Projesi Filyos Limanı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım