Açık Kapı, sorunları sahada dinliyor

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İçişleri Bakanlığımız tarafından uygulamaya konulan, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla Bartın Valiliği bünyesinde de oluşturulan “Açık Kapı” birimi sahaya açıldı.
Bu haber 2019-05-01 09:17:49 eklenmiş ve 249 kez görüntülenmiştir.

 

Bu kapsamda Vali Sinan Güner’in  vatandaşların şikayet ve taleplerinin sahada dinlenmesi, Açık Kapı uygulaması ile ilgili halkımızın daha çok bilgilendirilmesi talimatı üzerine Açık Kapı personeli tarafından Bartın Merkez, 3 ilçemiz ve 4 beldemizde “Açık Kapı” hizmeti ile ilgili tanıtıcı broşürlerin dağıtıldı.

 

 

Bunun yanı sıra uygulama ile ilgili bilgilendirmelerde bulunularak  vatandaşların şikayet ve taleplerine ilişkin başvuruları bizzat Açık Kapı personeli tarafından alınmaya başlandı.

 

 

14 Mayıs 2018 tarihinde de Bartın Valiliği zemin katta hizmete giren “Açık Kapı” birimine başvurular; yüz yüze, www.acikkapi.gov.tr adresinden elektronik olarak ve mobil uygulama olarak cep telefonlarından alınmaya başlandı. Bartın Valiliği, iş ve işlemleri etkin ve verimli bir şekilde yürütmek için başvuruların en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlandırıldığını bildirdi. 

ETİKETLER : Bartın Bartın Valiliği Sinan Güner Açık Kapı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım