TSO Müşterek Meslek Komiteleri toplandı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Müşterek Meslek Komite toplantısı, Oda Lokali’nde, Bartın TSO Meclis Başkanı Adem Akpürkçek başkanlığında gerçekleşti.
Bu haber 2019-04-25 14:46:18 eklenmiş ve 891 kez görüntülenmiştir.

 

Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık ve Meclis Başkanı Akpürçek’in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur, H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi M.İlker Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Keramettin Şenkal, Yönetim Kurulu Üyesi S.Cem Yıldız, meclis ve meslek komite üyeleri, komitesi başkanları ile oda genel sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Toplantıdaki konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başlayan Bartın TSO Başkanı Balık, üyelerin sesini duymak ve duyurmak için bu tür toplantıları önemsediklerini söyledi. Balık, üye odaklı çalışmaları birlik içinde gerçekleştirmenin en önemli görevleri arasında yer aldığını belirtirken şunları söyledi:

 


“Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi üyelerimiz ile istişare içinde çalışmayı çok önemsiyoruz. Bunun için sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek ve sektörlerimizdeki sıkıntıları görebilmek amacıyla her ay düzenli şekilde meslek komite toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Meslek komitelerimizin yapacağı çalışmalar, sizlerden Yönetim Kurulu’na veya şahsıma gelecek tüm fikirler bizim için çok önemlidir. Bizlere zaman sınırı olmaksızın her an ulaşabilirsiniz, sorunlarınızı ve fikirlerinizi iletebilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhuyla ekonomimizi güçlendirmek, üretim ve ihracatımızı arttırabilmek, projeler üretebilmek için değer katan ve güç veren görüşleriniz ile hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Balık daha sonra Meslek Komitesi Başkanları ve üyelerine Yönetim Kurulu faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında bilgiler aktardı.

Toplantı, aylık olarak gerçekleştirilen komite toplantılarında görüşülen konular ile ilgili fikir alış verişinin  ardından sona erdi.

ETİKETLER : Bartın Bartın TSO Halil Balık Meslek Komiteleri Toplantısı Adem Akpürçek
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi