Hulusi Elmas’tan DDK’ya ziyaret

Ju Jitsu Federasyonu Başkanı Hulisi Elmas, Genel Koordinatör Mehmet Hallaç ile Orta ve Doğu Karadeniz Bölge Başkanı Engin Muslu’dan oluşan heyet, Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı’yı ziyaret ederek Ju Jitsu sporunu anlattı.
Bu haber 2019-04-23 10:15:33 eklenmiş ve 1482 kez görüntülenmiştir.

 

Elmas, Hallaç ve Muslu’dan oluşan heyet, geçtiğimiz hafta Ankara’ya giderek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde makamı bulunan DDK Başkanı ile bir görüşme gerçekleştirdiler. DDK Başkanı Arıncı’ya Ju Jitsu Federasyonu’nun çalışmaları hakkında bilgiler veren heyet, ülkemize yeni bir spor dalının kazandırılması, mücadele sporlarının çocuklar ve gençler üzerindeki etkileri ile ilgili kısa bir sunum yaptılar.

DDK Başkanı Sayın Arıncı da, Federasyonun faaliyetlerini sosyal medyadan ve basından takip ettiğini belirtirken, “Toplum üzerinde oldukça önemli bir izlenim bırakıyorsunuz ayrıca hayırlı bir iş yaptığınız inkâr edilemez. Büyük emek verdiğiniz bir gerçek, hiçbir emek karşılıksız kalmaz” diye konuştu. Ju Jitsu Federasyonu’nun sarf ettiği emeklerin karşılığını alacağına olan inancını dile getiren Arıncı, “Bizler de desteğimizi esirgemeyeceğiz” dedi.

Ziyaretin bitiminde Federasyon Başkanı Hulisi Elmas ve Genel Koordinatör Mehmet Hallaç tarafından Arıncı’ya hediye olarak özel bir portre takdim edildi.

ETİKETLER : Bartın Ankara Ju Jitsu Hulusi Elmas Devlet Denetleme Kurulu
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi