Kalaycı: “Halkımızın tercihi başımız üzerine”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın’ın AK Belediyecilik’le tanışmasını arzu ettikleri için seçim sürecinde sürekli bu konuyu işlediklerini ve adayları ile hükümet destekli projelerini ortaya koyduklarını anımsattı. “Ama halkımız bu şekilde karar verdi. Halkımız bize her ne olursa olsun birlikte Bartın’a hizmet etme yolunu açtı” diyen Kalaycı, Bartın’ın hayrına olan her işte var olmayı sürdüreceklerini ve bu yönde çalışacaklarını söyledi. Seçim sürecinde ufak tefek sataşmalar olsa da Bartın genelinde huzurun hakim olduğuna dikkat çeken Kalaycı, AK Parti’ye destek veren herkese teşekkür etti.
Bu haber 2019-04-17 17:24:02 eklenmiş ve 945 kez görüntülenmiştir.

 

TOLGA AKINER

31 Mart seçimlerinin sonuçları Bartın için kesinleşti. Tüm Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri ile muhtarlar mazbatalarını alarak görevlerine başladı. Gazetemiz için seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Bartın İl Kalaycı, öncelikle 31 Mart Yerel Seçimleri’nin sonuçlarının ülkemiz, AK Parti ve Bartın için hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Kalaycı, şunları söyledi:

 

“Bartın için her türlü hizmete varız”

 

“Bartın halkının tercihinin başımızın üzerinde yeri var. Bu dün de böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olacak. Halkımızın tercihine saygımız sonsuz. Biz Bartın için varız ve Bartın için çalışıyoruz. Bunun için de Bartın’a yapılacak olan her türlü hizmete varız. Çünkü AK Parti hizmet partisidir. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, halkına hizmet etmek için yola çıkmıştır. Belediyeciliğin duayeni olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’u çöp dağlarından, çamur yığınlarından, pis havadan ve susuzluktan kurtarmış, ülke geneline de bu hizmet anlayışını AK Belediyecilik ile yaymıştır.

 

“Bartın, AK Belediyecilikle tanışsın istedik ama...”

 

Biz insanların gönüllerine girmeyi, insanlarımızla barış, kardeşlik içerisinde yaşamayı istiyoruz. Tüm İl, İlçe, Belde teşkilatlarımızla, mahalle ve köy temsilcilerimizle birlikte güzel bir seçim süreci atlattık. Bizler, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Bartın’ın da bu AK Belediyecilik’le tanışmasını arzu etmiştik. Ama halkımız bu şekilde karar verdi. Biz elimizden geleni yaptıktan sonra Rabbimin takdirine boyun eğmek zorundayız. Nasibimiz buymuş, Bartın halkının tercihine de saygı duymaktan başka yapacak hiç bir şeyimiz yoktur. Halkımız bize her ne olursa olsun birlikte Bartın’a hizmet etme yolunu açtı. Biz Bartın’ın hayrına olan her işte varız. Bundan sonra da bu şekilde çalışacağız.

 

Seçilen herkese başarılar...

 

Bartın’da güzel bir seçim sürecine tanıklık ettik. Ufak tefek sataşmalar olsa da hiçbir olay üzücü olay cereyan etmeden Bartın genelinde huzur içinde bir seçim süreci atlattık. Seçilen muhtarlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, tüm Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyelerimize görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum. Bu vesile ile seçimde rakibimiz olan diğer partilerin temsilcilerine ve teşkilatlarına da Bartın’da huzurlu bir seçim sürecinin hakim olmasına verdikleri destek için teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Bartın halkına teşekkür

 

İl genelinde de Bartın Merkez’in çok çok üzerinde oy aldığımızı, halkımızın il genelinde AK Parti’ye büyük bir destek verdiğini gördük. Bunun için de hemşerilerime hem kendim hem de teşkilatım adına çok çok teşekkür ediyorum. Onların güvenine layık olmaya çalışacağız.

 

“Durmak yok, yola devam”

 

10 yıl aradan sonra bir dünya lideri olan Cumhurbaşkanımız, Liderimiz AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da Bartın’da ağırlamaktan büyük bir onur ve gurur duyduk. Kendisine bizleri kırmayıp ilimize geldiği bizlere destek verdiği için müteşekkiriz. Seçimde emeği geçen başta her zaman yanımızda olan Sayın Milletvekilimiz Av. Yılmaz Tunç ve teşkilatlarımız olmak üzere herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum. Sağolsunlar, varolsunlar. Her zaman daha iyisi ve güzeli için durmak yok, yola devam.” 

ETİKETLER : Bartın AK Parti yerel seçim Recep Tayyip Erdoğan Turhan Kalaycı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi