İSMAİL CAN, MAL VARLIĞINI AÇIKLADI!

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Kumluca’da üst üste ikinci kez Belediye Başkanı seçilen Milliyetçi Hareket Partili İsmail Can, mal varlığını açıkladı.
Bu haber 2019-04-17 17:28:13 eklenmiş ve 924 kez görüntülenmiştir.

 

Kumluca Belediye Başkanı Can, şeffaf belediyecilik anlayışının gereği ve yönetilenlere güven verecek bir anlayışla, mal varlığını açıkladı.

Konuya ilişkin olarak kısa bir açıklama yapan İsmail Can, “2014 yılında göreve geldiğimizde Belediyemizin mali yapısını sizlerle paylaşmıştık. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla 31 Mart 2019 tarihi itibariyle yine Belediyemizin mali durumunu ve Belediye Başkanı olarak mal bildirimimi sizlerle paylaşıyorum” dedi. 

 

Belediyenin piyasaya ve personele borcu yok

 

31 Mart 2019 tarihi itibari ile Kumluca Belediyesi’nin İller Bankası’na kanalizasyon alt yapı işinden kalan borç miktarının 1 milyon 206 bin 876 TL olduğunu bildiren Başkan Can, Belediye’nin kredi borcunun ise toplamda 237 bin TL olduğu bilgisini paylaştı. Can, “31 Mart 2019 tarihi itibariyle Belediyemizin piyasa borcu, personel maaş ve ikramiye borcu bulunmamaktadır. Belediye kasasında 82 bin TL bulunmaktadır” dedi.

Can, kişisel mal bildirimine ilişkin olarak ise şu bilgileri verdi:

 

Kişisel borcu artmış

 

“Belediye Başkanı İsmail Can olarak 2014 yılında vermiş olduğum mal bildiriminde: 25 bin TL banka kredi borcu, 15 bin TL esnaf kefalet kredi borcu, 2 bin TL vergi dairesi borcu olmak üzere toplam 42 bin TL borcum bulunmaktaydı.

Yine Belediye Başkanı seçildiğim 31 Mart 2019 tarihi itibariyle ise 105 bin TL’si banka kredi borcu, 5 bin TL’si de kredi kartı borcu olmak üzere toplamda 110 bin TL borcum bulunmaktadır. Eşim,çocuklarım ve adıma kayıtlı herhangi bir gayrimenkul ve araç bulunmamaktadır.”

ETİKETLER : ismail can kumluca kumluca belediyesi
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi