Encümen ve Komisyon üyeleri belirlendi

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından yenilenen Bartın İl Genel Meclisi üyeleri, Nisan ayının ilk oturumunda Meclis Başkanlığı’na yeniden Kenan Dursun’u seçtikten sonra organların seçimlerini de tamamladılar.
Bu haber 2019-04-13 10:25:29 eklenmiş ve 661 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Bartın İl Genel Meclisi’nin Nisan ayı toplantılarının ikinci oturumunda öncelikle İl Encümenlikleri için seçim yapıldı. Tüm üyelerin katılımı ile Kenan Dursun’un başkanlığında gerçekleştirilen seçimde Uğur Yılmaz, Bekir Karabacak ve Ayhan Özçelik ‘oy birliği ile’ 1 yıllığına İl Encümen Üyeliği’ne seçildiler.

 

 

Daha sonra İhtisas Komisyonlarının üye seçimi gerçekleştirildi. Sözkonusu 9 ihtisas komisyonunun üyeleri de İl Encümenleri gibi oy birliği ile belirlendi.

 

 

Seçimlerin tamamlanmasının ardından kısa bir konuşma yapan Meclis Başkanı Kenan Dursun, hem Encümen’de hem de komisyonlarda görev alan tüm üyelere yeni görevlerinde başarılar dilerken, seçimlerin ilimize hayırlı olmasını diledi.

 

 

Dursun, tebrikleri de kabul ediyor

 

Bu arada yeni dönemde de İl Genel Meclisi Başkanlığı’na seçilen Kenan Dursun’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Son olarak Akgöz Köyü Muhtarı Bahri Atak ve azaları, Uluköy Muhtarı Selahattin Zengin, Çakırdemirci Köyü Muhtarı Hasan Sinaplı, Ulugeçitkadı Muhtarı Şeref Harman ve Bıdakdüzü Köyü Muhtarı Hasan Kantarcıoğlu’nun yanı sıra önceki dönem İl Genel Meclis üyesi olan Recep Kantarcı ve Ercan Uyan, Dursun’u Özel İdare’deki makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

 

 

Dursun da ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dilge getirerek misafirlerine teşekkür etti. Dursun bu vesile ile seçimi kazanan muhtarları da kutlarken, yeni dönemde de bundan önce ğolduğu gibi Bartın Özel İdaresi’nin tüm imkanlarını köylerimizin refah düzeyinin artırılması ve eksikliklerinin giderilmesi için kanalize edileceğini söyledi. Kapısının pher zaman açık olduğunu ifade eden Dursun, muhtarların her türlü sorun ve ihtiyaçları için kendisiyle direkt olarak irtibat kurabileceğini söyledi. 

 

ETİKETLER : Bartın Bartın İl Özel İdaresi Bartın İl Genel Meclisi Kenan Dursun
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi