Aldatmaz: “Şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, seçimin ardından Bartın’da kimsenin oyunun zayi olmaması için mücadele verdiklerini vurgularken, “‘Büyük Bartın’ iddiamızdan asla vazgeçmedik. Nefesimiz yettiği, halkımız teveccüh gösterdiği sürece, şehrimiz için yine çalışmaya devam edeceğiz. Halkın tercihlerine saygımız sonsuzdur” dedi. Aldatmaz, halkın görev verdiği herkesi tebrik ederken, seçim çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşükkürlerini de iletti.
Bu haber 2019-04-12 09:25:50 eklenmiş ve 266 kez görüntülenmiştir.

 

Aldatmaz, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), AK Parti Bartın teşkilatının yaptığı itirazı reddetmesinin ardından yazılı bir açıklama ile seçilen herkesi kutladı. Sözlerine “

Değerli yol arkadaşlarım, kıymetli Bartınlılar, Partimizin, davamızın yüreği büyük neferleri...” diyerek başlayan Aldatmaz, “Bartın bizim evimiz” diyerek, şehrimizi Kuzey’in yıldızı yapma hedefiyle çıktıkları 5 aylık seçim sürecinin YSK’nin kararı ile sonlandığını anımsatırken şu görüşleri dile getirdi:

“Halkın mesajı herkes tarafından alınacaktır”

 

“Siyaset elbette bir hizmet ve iddia yarışı. Bizler de sizlerden aldığımız güçle şehrimize daha güzel hizmetler sunmak, Bartınımızı daha ileriye taşımak için vizyonumuzu güçlü şekilde halkımızın önüne koyduk. Bartın tarihinin en büyük mitingini yaparak şehrimize hizmet etme iddiamızı gösterdik. Sizlerle birlikte büyük heyecanlar, çok güzel anılar paylaştık. Şehrimizin güzel insanları projelerimize teveccüh gösterdi, onay verdi. Bunu da Belediye Meclisi’ni oluştururken açık ara partimizin adaylarını destekleyerek gösterdi. Bu mesaj, elbette herkes tarafından algılanacaktır.

 

“Elimizden gelen çabayı gösterdik”

 

Bizlere gönül veren hiçbir vatandaşımızın oyunun zayi olmaması için elimizden gelen çabayı gösterdik. Yasaların bize verdiği itiraz haklarımızı kullanarak her bir vatandaşımızın oyunun sandığa yansımasını sağladık. ‘Büyük Bartın’ iddiamızdan asla vazgeçmedik. Nefesimiz yettiği, halkımız teveccüh gösterdiği sürece, şehrimiz için yine çalışmaya devam edeceğiz.

 

Tebrikler, teşekkürler...

 

Gelinen süreçte halkımızın tercihlerine saygımız sonsuzdur. Halkımızın görev verdiği herkesi tebrik ediyoruz. Bizleri bu kutlu yolda yalnız bırakmayan halkımıza, gece gündüz demeden çalışan tüm yol arkadaşlarıma bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.”

ETİKETLER : Bartın yerel seçim AK Parti Bartın Belediye Başkanlığı Yusuf Ziya Aldatmaz YSK
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım