Oktay: “Polisimiz, iftihar kaynağımızdır”

EYBEY Medya ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Mustafa Ahmet Oktay, Türk Polis Teşkilatı’nın dün olduğu gibi bu gün ve gelecekte de başarı çizgisini hep yukarı taşıyacağına olan inancını dile getirirken, Teşkilatın Türk halkının iftihar kaynağı olduğunu vurguladı.
Bu haber 2019-04-10 09:31:06 eklenmiş ve 396 kez görüntülenmiştir.

 

Oktay, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yıl dönümü ve “10 Nisan Polis Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Türk Polis Teşkilatı’nın milletin gönlünde özel bir yere sahip olduğunu vurgulayan Oktay, mesajında şunları dile getirdi:
“Ülkemizin huzur ve sükununu sağlayan, devletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koyan, bu uğurda gerektiğinde ölümü göze alan Türk Polis Teşkilatımız, şerefli geçmişiyle milletimizin her zaman övgüsüne ve sevgisine mazhar olmuştur. Polisimiz gösterdiği olağanüstü gayretle yaptığı hizmetler sonucunda milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Türk Polis Teşkilatı, edindiği bilgi ve deneyimlerle halkın güveni, desteği ve işbirliği sayesinde hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır.

 Huzur şehri Bartın

 Özellikle son dönemde terörle, organize suç örgütleriyle ve kaçakçılıkla mücadelede çok başarılı operasyonlara imza atmaktadır. Memnuniyetle ifade etmek isterim ki bugün Bartın,  Emniyet Teşkilatımızın üstün gayretleri ve gece gündüz demeden, canla başla gerçekleştirdiği çalışmaları sayesinde huzurlu ve güvenli bir şehirdir. Emniyet teşkilatımızın yasal görevlerini büyük bir titizlikle yerine getirmesinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri sonucu toplumun gönlünde de müstesna bir yere sahip olduğunu görmekteyiz. Bu bağlamda Bartın Emniyet Müdürlüğümüz de; önleyici kolluk, toplum destekli polislik ve sosyal projelerde de son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Polisimiz toplum destekli çalışmaları ile sadece alanında değil sosyal çalışmalarla vatandaşın yanı sıra birçok kuruma da yardım etmektedir.

Yeryüzündeki hiçbir güç devletimizin bekasına, milletimizin istikbale yürüyüşüne engel olamaz. Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, halen görevi başında bulunan teşkilatımızın her kademesindeki fedakar ve cefakar çalışanlarına, aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”

ETİKETLER : bartın ahmet oktay eybey eybey medya bartın haber bartın polis
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi