Çakır’ın, ilk resmi ziyareti Kaymakama

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Amasra Belediye Başkanlığına seçilen Recai Çakır Mazbatasını aldıktan sonra ilk resmi ziyaretini Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’a gerçekleştirdi.
Bu haber 2019-04-10 09:07:29 eklenmiş ve 1010 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Amasra Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Gürbüzerol Başkan Recai Çakır’a Hayırlı olması dileğinde bulunarak Başkanlık görevinde başarılar diledi. Ayrıca Amasra İlçesinin sorunlarının tespiti ve önem arz eden konuların ivedilikle çözülmesi yönünde sarf edilecek çalışmaların koordineli olarak yürütülmesinin önemini vurguladı. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Gürbüzerol ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarına ilişkin olarak şu bilgileri verdi:

“Öncelikle göstermiş olduğunuz samimiyet ve sıcak ilgiden dolayı Sayın Kaymakam Gökhan Gürbüzerol Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Sizinde ifade ettiğiniz üzere ilçemiz içerisinde Belediye sorumlulukları içerisinde yürütülecek tüm çalışmaları İlçe Kaymakamlığımız ile koordineli şekilde yürütmenin önemini sayın kaymakamımız da ifade ettiler.

 

Otopark sorunu çözülecek

 

Amasra’nın en önemli sorunlarının tespitinde Sayın Kaymakamımız ile hem fikiriz. İlçemizin otopark sorunu ve liman bölgesinde blok dolgu çalışması var. Bu durum otopark sorununu daha da ileri boyutlara taşıdı. Bu sorunun minimuma inmesi açısından Sayın Kaymakamımızla bilgi alışverişinde bulunduk.  Önemli tespitlerde bulunduk. Önümüzdeki birkaç hafta içinde tahminen 23 Nisan’dan önce İlçemize gelecek misafirlerimizin otopark sorununu kaldırmak için girişimlerimiz başlayacak.

 

Sefa Park eskisi gibi olacak

 

Sefa Park ile ilgili önümüzdeki günlerde çalışmamız olacak tekrar Amasra Belediye yönetiminde çalıştırılacak eskiden olduğu gibi Amasralı ev hanımları evlerinden kahvaltılıklarını getirerek küçük limanın O eşsiz görseli karşısında kahvaltılarını yapacaklar.

 

Sokak hayvanları ile ilgili çalışma yapılacak

 

Ayrıca ilçemiz sokaklarında hastalıklı ve sağlıksız şekilde dolaşan sokak hayvanlarımızla ilgili olarak olumlu bir çalışma yapılması yönünde de Sayın Kaymakamımız ile hemfikiriz.” 

ETİKETLER : Bartın Amasra Recai Çakır Gökhan Gürbüzerol
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi