Mugada’nın ikinci oteli açılışa gün sayıyor

Bartın Tarım ve Orman İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında uygulanan “Kırsal Turizm Projesi” ile Mugada’da yüzde 50 hibeli olarak yapımı bitmek üzere olan otel projesinde incelemelerde bulundu.
Bu haber 2019-04-08 09:36:10 eklenmiş ve 1155 kez görüntülenmiştir.

 

Kırsal Turizm Projesi ile geçen yıl Arıönü Köyü Mugada Mevki'inde tamamlanıp faaliyete geçen ilk otelin ardından aynı proje kapsamında yapımında sona gelinen proje ile ilimize kazandırılan ikinci otel olacak.

Proje sahibinin eşlik ettiği incelemelere İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Yaşar Çırak ve İl Müdürlüğümüzde KKYDP Ekonomik Yatırım Projeleri Birim Sorumlusu Özkan Reisoğlu katıldı.

 

 

Bakanlığımızca uygulanan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Ekonomik Yatırım Projelerinin Desteklenmesi Projesi kapsamında, Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarından Kırsal Turizm Projesi olarak Arıönü Köyü Mugada Mevki'inde yüzde 50 hibeli 10 odalı olarak faaliyete geçecek olan Otel hakkında bilgiler alındı.

 

 

Aynı program kapsamında 24 odalı otel projesi olarak tamamlanan ve geçen yıl hizmete giren otele ziyaretçilerin ilgi gösterdiği ve proje sahibinin beklentilerin üzerinde olan bu ilgiden memnun kaldığı belirtildi.

ETİKETLER : Bartın Mugada otel Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Abdulsetter Bayram KKYDP
Diğer TURİZM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi