Bir teşekkür de CHP’li Çomak’tan...

CHP Bartın İlçe Başkanı Nazif Çomak, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından, seçimlerin huzur ortamı içinde geçmesini sağlayan güvenlik güçlerinden, sandığa giderek oy kullanan Bartınlılara, parti yöhneticilerinden teşkilat mensuplarına ve basın mensuplarına kadar kendilerine bir şekilde destek olan ve aracılık eden herkese teşekkür etti. Çomak, seçim kampanyası süresince verdikleri görüntü ve ses kirlilğinden ötürü de tüm Bartınlılar’dan özür diledi.
Bu haber 2019-04-03 17:48:40 eklenmiş ve 366 kez görüntülenmiştir.

 

Sonuçları itibariyle hala tartışılıyor olsa da hem ülkemiz hem de Bartınımız bir yeçimi daha geride bıraktı. Bartın’daki seçimlerden 3. parti olarak çıkan CHP’nin Bartın Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak, seçim kampanyası boyunca kendilerine yardımcı olan ve çalışmalarda görev alan herkese yazılı bir metin ile teşekkür etti. Çomak’ın teşekkür açıklaması şöyle:

“31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında seçimin güvenliğini sağlayan Bartın İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ve İlçe Jandarma Komutanlığımıza, sandık başında görev alan vatandaşlarımıza, bir vatandaşlık görevi olan oy kullanma vecibesini yerine getirerek demokrasiyi yaşatan tüm halkımıza,diğer taraftan seçim süreci boyunca kötü hava şartlarına rağmen bizlerle birlikte yürüyen,Bartınımıza Derman olma duygularımıza ortak olan gönül dostlarımıza Millet İttifakı'nın başarısı için çalışan İYİ Parti İlçe Teşkilatı üyeleri olmak üzere, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Millet İttifakı bileşenlerine, Cumhuriyet Halk Partisi'ne her daim gönülden bağlı üyelerimize, tüm gönüldaşlarımıza,CHP Kozcağız ve Hasankadı Belde başkanlarımıza, Kozcağız Belediye başkan adayımız sayın Meliha Okutay'a ve yoğun programlarına rağmen fırsat bulup ilçemize gelen, başta Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na seçim çalışmalarımıza katılıp bize destek olan CHP Milletvekillerimize,Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Arslan'a,Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyelerimize her an destek olan Milletvekilimiz Sayın Av.Aysu Bankoğlu'na ve İl Başkanımız Selim Karakaş'a seçim çalışmalarımızı haberleştirip sayfalarına taşıyan basın mensuplarına,yerel medya ve çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum.

 

“Affınıza sığınıyoruz”

 

Ayrıca seçim kampanyası boyunca, kampanya gereği istemeden, bilmeden gürültü ve görüntü kirliliği yaratmak suretiyle verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı da halkımızdan özür diliyor ve aflarına sığınıyorum.

Oylarıyla bizlere destek veren seçmenlerimize ve değerli hemşehrilerimize verdikleri katkılar için şükranlarımı sunuyorum.”

ETİKETLER : Bartın CHP Nazif Çomak yerel seçim
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi