Bankoğlu, herkese teşekkür etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne ilişkin kampanya sürecine, seçim gününe ve seçimin kesin olmayan sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Sözlerine CHP'nin tüm adayları ile il ve ilgili ilçe ve belde teşkilatlarına teşekkür ederek başlayan Bankoğlu, “Seçim süreci boyunca fedakârca çalışan tüm adaylarımıza ve teşkilatlarımıza, bizleri ağırlayan, bizlerle dertlerini ve görüşlerini paylaşan tüm hemşehrilerime teşekkürü borç biliyorum. İl ve ilçelerimizde seçilen tüm başkanlarımızı tebrik ediyor, onlara görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Bu haber 2019-04-02 17:17:51 eklenmiş ve 502 kez görüntülenmiştir.

 

 

Partisinin yurt genelinde “Mart'ın sonu bahar” ve “Derman Belediyeciliği” sloganlarıyla yola çıktıklarını vurguladı. CHP'nin Millet İttifakı kapsamındaki ortağı İYİ Parti ile beraber uyumlu bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade eden Bankoğlu, sınırlı olanaklara ve medyadaki kısıtlamalara rağmen özellikle büyükşehirlerde elde ettikleri başarıyla gurur duyduklarını belirtti.

 

 

Çakır’a başarılar diledi

 

Bartın özelinde de, Amasra Belediyesi'nin eskiden olduğu gibi yeniden CHP’ye geçtiğini anımsatan Bankoğlu, Amasra’nın bundan sonra CHP’li Başkan Recai Çakır tarafından yönetileceğine dikkat çekti ve kendisine başarılar diledi.

Milletvekili Bankoğlu, Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan'a, Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan'a, Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Nergiz Kartal'a, Kozcağız Belediye Başkan Adayı Meliha Okutay'a, Abdipaşa Belediye Başkan Adayı Yaşar Alkız'a ve Kumluca Belediye Başkan Adayı Gülizar Saygın'a da çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Özellikle kadın adayların cesaretinin ve kararlılığının bile başlı başına bir başarı olduğunun altını çizen Bankoğlu, “Onlara bu yüzden iki kere teşekkür ediyorum” dedi.  Bankoğlu, kadın adayların artmasıyla temiz siyasetin, siyasette güler yüzün ve nezaketin de yaygınlaşacağına inandığını sözlerine ekledi.

Amasra'da sağlanan başarının yanı sıra gerek il düzeyinde Belediye Meclisi'nde, gerekse de İl Genel Meclisi'nde üye sayılarının arttığına da değinen CHP Milletvekili Bankoğlu, Bartın halkının yararına olacak işler için çalışmaya devam edeceklerinin sözünü verdi. Bankoğlu, çalışmalarında çıkış noktasının, Bartın’a yeni bir anlayış getirirken bu doğrultuda çözüm üretebilmek olduğuna dikkat çekerken, “Vatandaşlarımızın yaşadığı ekonomik sıkıntılara karşı etkili ve üretken projelerin öncülüğünü yapmayı hedefliyoruz” dedi.

 

“Yerel konulardaki çalışmalarımı takip edin”

 

TBMM’deki çalışmalarını da Bartın’a artı değerler katabilmek adına aynı kararlılıkla sürdüreceğini ifade eden Bankoğlu, “Bartın halkının faydasına olacak her yasama faaliyetinin bizzat takipçisi olacağım. Tüm siyasi parti temsilcileri tarafından kesintisiz şekilde ilerleyeceği ifade edilen 4,5 yıllık süreçte, bütün hemşehrilerimi özellikle yerel konularda yapacağım çalışmaları takip etmeye davet ediyorum” diye konuştu. 

ETİKETLER : Bartın CHP Aysu Bankoğlu Mehmet Arslan
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi