Tunç: “AK Parti gümbür gümbür geliyor”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Mustafa Karaman Kozcağız Beldesinde belde sakinlerinin coşkulu ve yoğun ilgi gösterdiği mitingde Kozcağızlılara seslendi.
Bu haber 2019-03-28 10:07:28 eklenmiş ve 472 kez görüntülenmiştir.

 

“Onlar konuşur, AK Parti yapar”

 

Kozcağız'da AK Parti'nin Mustafa Karaman'ın eserleri konuşulduğunu belirten Milletvekili Tunç, “Onlar konuşur AK Parti yapar. Biz iş yapacağız milletimize hizmet yolunda, Hiç durmadan devam edeceğiz. ‘Memleket işi gönül işi’ diyerek, durmak yok yola devam ediyoruz. Kozcağız Bartın’ımızın ana omurgası gövdesi ilçelerimizden daha büyük. İnşallah ilçede yaparız” dedi.

 

“İnşallah Bartın’da da olacak”

 

AK Partili Belediye sayesinde ve hükümet yatırımları ile Kozcağız ve çevresine kazandırılan yatırımlar ve devam eden projeler hakkında da bilgiler veren Tunç, Kozcağız’da hyata geçirilen AK Belediyeciliğin Bartın’da olmadığı söyledi. Tunç, “Bartın'da böyle bir ana cadde, bisiklet yolu ile beraber yok. Elektrik direkleri yerin altına alınmış. Böyle Prestijli bir cadde Bartın vilayetinde yok. İnşallah olacak o da olacak” diye konuştu.

 

 

“8’de 8 yapacağız”

 

AK Parti gümbür gümbür geliyor. Yusuf Aldatmaz’la beraber Kozcağız, Kumluca, Hasankadı, Amasra, Kurucaşile, Ulus, Abdipaşa, komple 8’de 8 yapacağız. Bir partinin Genel Başkan Yardımcısı gelmiş konuşma yapıyor bizim ilçede. İlçemiz önceki dönem CHP yönetimindeydi. Köhne karanlığa mahkûm edilmiş bir ilçe görüntüsünde idi. 5 yılda ne yaptık altyapısını, üst yapısını stadyumuna varıncaya kadar yaptık. Gelmiş tabii haberi yok diyor ki önceden başlattığımız hizmetleri devam ettireceğiz diyor. Senin daha Ulus'tan haberin yok. Bir de diyor ki Bartın'da 7’de 7 yapacağız diyor.

 

“Millet icraata bakar”

 

Milletimiz karalamaya değil icraata bakar. 17 yıldır bu millet Tayyip Erdoğan'ı her sandıkta güçlendirerek çıkarmışsa nedendir? Niye seviyor? Hizmet ettiği için seviyor.

 

 

“Sistemi tartışmaya açmak istiyorlar”

 

31 Mart bu işi sandıkta bitirme zamanı. Okyanus ötesinden bir slogan fısıldandı cezaevindekilere mesaj, aman çıkacaksınız Recep Tayyip Erdoğan düşecek bahar gelecek. Cumhurbaşkanımıza AK Parti'ye olan destek yüzde 50’nin altına düştüğünde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine tartışmaya açmak istiyorlar, yeniden bir seçim tartışması açmak istiyorlar. Kozcağız buna müsaade etmeyecek. Siyasi tartışmaların seçim tartışmalarının siyasi krizlerin ülkemizde neye mal olduğunu hepimiz biliyoruz, ekonomiyi olumsuz etkilediğini hepimiz biliyoruz. Onun için Sandığa giderken vereceğiniz bir oy çok kıymetli. Hem Kozcağız’da yapılacak olan yatırımlar için hem de Türkiye için kıymetli. Türkiye'nin güçlü devlet olarak yoluna devam etmesini istiyorsanız o zaman 31 Mart Türkiye'nin bayramı olsun.

 

“Milletle aynı düşünüyoruz”

 

Tevazuyla, samimiyetle, gayretle tüm hemşehrilerimizle, muhtarlarımızla, stk temsilcilerimizle, hep beraber el ele vererek memleketimizi daha yaşanılır hale getirmenin gayreti içerisindeyiz. Şimdi, ‘Tamam yollar barajlar hastaneler köprüler yapıyorsunuz da fabrikalar nerede?’diyenler var. Organize Sanayi Bölgeleri’ni fabrikalarla dolduran AK Parti değil mi? AK Parti hükümetleri ile başlayan teşvik yasaları olmazsa bu işletmeler buralara gelir mi? En son çıkardığımız kanun Meclis’te işverenlerimize dedi ki; 3 aylık ücretini devlet olarak biz ödüyoruz, sigortasını biz ödüyoruz, işçi çıkarmadan yeni ilave istihdam alırsan sana teşvik var diyoruz. Bakın Hasankadı da saya fabrikası gönder sayın vekilim benim şu anda 20 kişi ihtiyacım var diyor. Çalışana iş var. Rimax fabrikası ek binanın temelini atalı 3 ay oldu, bitti 4 bin metrekare yeni bir fabrika. Bartın OSB kamulaştırma davaları devam ediyor. Yeni fabrikalar oraya geldiğinde en çok buradan servisler gidecek. İşte onun için duble yol yapıyoruz. Kozcağız trafiği daha da yoğunlaşacak diye Akçamescit organize sanayi arasındaki yolu yaptık. İnşallah Bartın OSB genişleme alanı da birçok iş imkânı verecek.

 

“Başkanlarımız birer marka”

 

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve diğer AK Partili Belediye Başkanları belediyecilikte birer markadır. Biz hükümet olarak tüm belediye başkanlarımızın arkasındayız. 31 Mart’ta ‘Belediye Gönül İşi, Karaman bilir işi’ diyelim inşallah. 31 Mart akşamı burada Kozcağız bayramını orada da Bartın Cumhuriyet meydanında da Bartın'ın bayramını kutlayacağız.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Kozcağız Yılmaz Tunç Mustafa Karaman
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım