Aldatmaz: “Bartın için hizmet vakti”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, “Bartın’a değer katacak projelerimizle Bartın halkının değişim, gelişim ve güçlü belediyecilik özlemine son vereceğiz. 31 Mart Bartın için hizmet vakti olacak. Gelişim ve değişim vakti olacak. Bartın’da hizmet anlayışı değişecek. Bartın, gerçek ve güçlü hizmeti AK Parti ile görecek. Güçlü Bartın’ın temelleri de yerel ve iktidar uyumuyla atılacak. Kazanan halk olacak, kazanan Bartın olacak” dedi.
Bu haber 2019-03-21 16:35:26 eklenmiş ve 920 kez görüntülenmiştir.

 

“31 Mart, gelişim ve değişimin vaktı olacak”

 

Aldatmaz seçim çalışmaları kapsamında Bartın’ın dört bir yanında mahalle mahalle, sokak sokak gezerek 7’den 70’e tüm Bartın halkıyla buluşmaya devam ediyor. Gittiği her bölgede büyük bir heyecan, coşku ve teveccühle karşılanan Aldatmaz, “Bartın’a değer katacak projelerimizle Bartın halkının değişim, gelişim ve güçlü belediyecilik özlemine son vereceğiz. Bartın için hizmet vakti geldi. 31 Mart Bartın için hizmet vakti, gelişim ve değişim vakti olacak” dedi. Aldatmaz sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Gelecek 100 yıla hizmet edeceğiz”

 

“Bartın’da parkla, bahçeyle geçen 10 yıl gibi değil, gelecek 100 yıla hizmet edecek mega projelerle hizmet sunacağız. Halkımızın takdirini alan projelerimizle Bartın’ı kuzeyin yıldızı bir marka kente dönüştüreceğiz. Her bir projemizde ekonomiyi ve turizmi canlandırırken istihdam alanlarını da artıracağız. Bartın’a kazandıracağımız hizmetlerle ekonomimiz, turizmimiz canlanırken oluşacak istihdam alanlarıyla da gençlerimize iş imkanları yaratmış olacağız. Bartın’ı marka kent yapacak projelerimizde parklar ve bahçeler projelerin içindeki süsleyici detay olarak yer alacak.

 

 

“Güçlü belediyecilikle Bartın değişecek”

 

Vatandaşlarımız hizmete ve Bartın’da değişimi başlatacak güçlü belediyeciliğe odaklanmış durumda. Halkımızın desteği adaylığımızın açıklandığı ilk günün ardından bir çığ gibi büyüdü. Her biri şehrimize değer katacak projelerimizle artan heyecan Sayın Cumhurbaşkanımızın Bartın ziyaretiyle zirve yaptı. Bu heyecanı halkımızın gözlerinde, bizlere dokunuşlarında ve sarılışlarında görüyoruz. Halkımızın heyecanı bize güç veriyor. Halkımızdan aldığımız güçle Bartın’ın gelecek 100 yılına şekil vereceğiz. Güçlü belediyecilikle Bartın’ın nasıl değiştiğini, Bartın’ın neler kazandığını hep birlikte göreceğiz.

 

AK Partili Belediye olsaydı...

 

Bartın’ın sorunları yerel ve iktidar uyumuyla çok kısa sürede çözülürken hükümet yatırımlarının da hızla gerçekleştirilebilmesi için bugüne kadar yol tıkayanların aksine yol gösterici, yol açıcı olacağız. Bartın bir TOKİ Köprüsü örneği yaşadı. Yıllar boyunca parası hazır olmasına karşın yerel yönetim ve iktidar uyumsuzluğundan kaynaklanan sorunlar nedeniyle köprünün yapımına başlanılamamıştı. Sadece TOKİ Köprüsü değil TOKİ konutlarında da aynı sorun yaşandı. Bartın Belediyesi TOKİ’nin yapacağı konutlarla ilgili görüş yazısında olumsuz görüşlere yer verince TOKİ konutlarının yapımı ertelendi. Bartın’da AK Partili bir belediye olmuş olsaydı şu anda TOKİ konutları çoktan başlamış ve bitmiş olacaktı. Çevre yolu yapımında da yerel yönetim ve iktidar uyumsuzluğu uzun yıllara mal oldu. Bartın Belediyesi her defasında farklı bahaneler üreterek bu çalışmaların aksamasına neden oldu. Ne yazık ki bu örnekler gibi onlarca konuda Bartın’a zaman kaybettirildi. Ve artık Bartın’ın kaybedecek zamanı kalmadı.

 

 

“Hükümet yatırımları hız kazanacak”

 

Bartın’ımız AK Parti’nin güçlü ve iktidarla uyumlu belediyecilik kavramıyla tanıştığında şehrimizde değişim, gelişim başlayacak. Bugün yaptık diye övünülen parklar bahçeler Bartın’a kazandıracağımız projelerin içinde detay olarak kalacak. Biz; güçlü, sorunları büyümeden çözülen ve marka kent Bartın diyoruz. Bu hedefe ulaşmak için projelerimizi ortaya koyduk. Bu projeleri gerçekleştirmek için de gece gündüz demeden çalışacağız. Şehrimizde içinden çıkılmaz hal alan sorunlara iktidar destekli yatırımlarla köklü çözümler getireceğiz. Bartın’ın dört bir yanını inci gibi süsleyecek projelerimizle şehrimize değer katacağız. Her projemizle birlikte şehrimizde turizm ve ekonomi canlanacak. Her projemizde gençlerimize iş-aş sahaları açılacak. Yerel yönetim ve iktidar uyumuyla belediye projeleri gibi hükümet yatırımları da hız kazanacak. Ve nihayetinde kazanan Bartın halkı olacak.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Yusuf Ziya Aldatmaz
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım