Kalaycı’nın Özçelik’e yanıtı gecikmedi

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Başkanı Ercüment Özçelik’in AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile ilgili eleştirilerine tepki gösterdi.
Bu haber 2019-03-14 11:58:10 eklenmiş ve 224 kez görüntülenmiştir.

 

Kalaycı yazılı bir açıklama ile MHP İl Başkanı Özçelik’in Milletvekili Tunç ile ilgili “Bartın Milletvekili Sayın Yılmaz Tunç yıllardır huzursuzluk yaratıyor. Bu şehirdeki birlik ve beraberliği bozmuş bir siyasetçi. Sayın Yılmaz Tunç bu konuda nedense Bartın’ın en büyük şansızlıklarındandır. Bir kara bulut gibi Bartın’ın üzerinden kalkmadığı sürece bu şehrin huzur bulma şansı hiç yok” şeklindeki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu ifade etti. Özçelik’in açıklamalarının Cumhur İttifakı’nı zedelediğini savunan Kalaycı, şu görüşleri dile getirdi:

 

"Milletvekilimiz Bartın'ımızın gururudur"

 

“Cumhur ittifakını zedeleyecek her türlü açıklamadan kaçınmalıyız. Bizler yapacağımız hizmetleri açıklıyoruz. Ayrıca Bartın’da taş üstüne taş koyana teşekkür ederiz. Milletvekilimiz Sayın Av. Yılmaz Tunç’un Bartın’a getirdiği hizmetleri takdir ediyor ve ‘karabulut’ ifadesini kabul etmiyoruz. Sayın Milletvekilimiz 12 yıldır Bartın’ımızın gururudur. Ankara’da bizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Bartın’a 6,5 milyarlık yatırımın tamamlanmasını sağlamış ve 6,5 milyarlık yatırımın da ilimize gelmesini sağlamıştır. O nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 

“Halkımızın desteğini istiyoruz”

 

31 Mart’ta da inşallah Sayın Yusuf Aldatmaz’la Bartın Belediyesi’ni devraldığımızda Sayın Milletvekilimizin destekleriyle bütün projelerimizin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Biz Bartın’ı kuzeyin yıldızı ve marka kent yapmak için yola çıktık. Bartın halkından da 31 Mart günü desteklerini bekliyoruz. Bartın’ımızın geleceği inşallah aydınlık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Bartın’a geldiğinde ‘Belediyeleri alın gelin. Ondan sonra projelerin icraatına geçelim’ dedi. Biz de bunun için halkımızın desteğini istiyoruz.

 

“Bu tatlı rekabetten Bartın’ımızın kazançlı çıksın”

 

Tabii bu demokratik bir yarış. Bugüne kadar ilimize birçok hizmet kazandırıldı. Bartın’ın gelişmesinde katkı sunan her kim olursa olsun biz teşekkür ediyoruz. Bartın küçük bir ilimiz birbirimizin yüzüne bakamayacağımız her türlü harekete ve açıklamaya dikkat etmeye davet ediyorum. Her kesimin siyasi tercihine saygı duyuyoruz. Bu tatlı rekabetten Bartın’ımızın kazançlı çıkması en büyük dileğimizdir. Saygılarımla kamuoyuna duyurulur.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Yılmaz Tunç Turhan Kalaycı MHP Ercüment Özçelik
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım