“Bartın’ımızı en iyi yerlere taşıyacağız”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kahvaltıda bir araya geldiği Akmercan Doğalgaz, Başkent Enerjisa, Türk Telekom Temsilcileri, Fen işleri ve Su İşleri ve Taşeron Firma Yetkilileri ile 2019 yatırım programı ile ilgili istişarelerde bulundu.
Bu haber 2019-03-14 09:25:04 eklenmiş ve 434 kez görüntülenmiştir.

 

Gazhane Kültür Parkı’nda gerçekleşen programda Akmercan Doğalgaz, Başkent Enerjisa, Türk Telekom Temsilcileri, Fen işleri ve Su İşleri ve Taşeron Firma Yetkililerin yanı sıra çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Prof.Dr Sefer Aycan, Mahalli İdareler İşverenler Sendikası (MİS) Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz ve  Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Düzgün katıldı.

 

 

“Yapacak daha çok iş var”

 

Programda konuşma yapan Başkan Cemal Akın, Bartın tarihinde yapılmamış çalışmaları gerçekleştirme fırsatının kendilerine nasip olduğunnu bölertirken şunları söyledi:
“Atıksu arıtma tesisi gibi, doğalgaz gibi, alternatif su hattı ve birçok noktada şebeke hatlarının yenilenmesi gibi çalışmaların yapılması görev süremizde özverili çalışmalarımızla nasip oldu. Bunların yanında çok geniş kapsamlı üst yapı çalışmalarına imza attık. Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizle de vatandaşlarımızın görmedikleri yerleri gösterdiğimizi, yaşama fırsatı bulamadıkları duyguları yaşattığımızı düşünüyorum. Alt yapı çalışmaları ilimizin gelişmesi, yaşam kalitesinin artırılması adına çok önemliydi. Sizlerin de destekleri ile alt yapıda yaşanan sorunları ortadan kaldırdık. Irmağımızı kanalizasyon ve atık sudan, havamızı kirlilikten kurtardık. Tabi bu işleri yapmak öyle kolay alınabilecek kararlarla başarılacak işler değil. Bir şehre doğalgaz gelmesi demek, 400 kilometreden fazla yol, 600 kilometreden fazla kaldırım demek. Allah’ın izniyle halkımıza hizmet aşkı ile çıktığımız yolu alnımızın akıyla tamamladık. Hem doğalgazın abonelere ulaşmasını sağladık, hem yollarımızı ve kaldırımlarımızı yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bu süreçte yaptığımız çalışmalara verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse yeni dönemde çok daha güzel çalışmalara imza atacağız. Yeni projelerimizle kentimizin yükselen değerini yerli ve yabancı turistlerimize sunarak yerel ekonomimizin canlanmasını sağlayacağız. Vakit kaybetmeden memleketimiz için yapacağımız daha çok iş var. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece, halkımızın da verdiği destekle Bartın’ımızı en iyi yerlere taşıyacağız.”

ETİKETLER : Bartın Kahramanmaraş MHP Sefer Aycan Bartın Belediyesi Cemal Akın Akmercan Dağolgaz Başkent Enerjisa Türk Telekom
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım