Aldatmaz: “31 Mart Bartın için tarihi fırsat”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz 31 Mart’ın Bartın için tarihi bir fırsat olduğunu savunurken, “Bartın’da istihdam yaratacak, ekonomik olarak tarihte görülmemiş yatırımları gerçekleştirmek için geliyoruz. Gerçekçi, uygulanabilir mega projelerle şehrimizi Türkiye’nin marka şehri yapmak için geliyoruz. Halkımızın verdiği destekle şehrimiz kısa sürede kuzeyin yıldızına dönüşecek. Kaybedeni olmayacak bu seçimin nihayetinde kazanan da Bartın olacak” dedi.
Bu haber 2019-03-13 09:53:40 eklenmiş ve 273 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın’ın son yıllarda ülkemizin birçok şehrinde yaşanan değişim ve gelişime ayak uyduramadığını, şehrin önünün ve dolayısıyla geleceğinin açılamadığını söyleyen AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, şunları söyledi:

“Türkiye’de birçok şehir AK Parti’nin güçlü belediyecilik anlayışıyla değişimi ve gelişimi yaşadı. Maalesef Bartın ise son yıllarda ülkemizin birçok şehrinde yaşanan değişim ve gelişime ayak uyduramadı. İktidar ve yerel yönetim uyumunun eksikliğini özellikle son 10 yılda çok fazla hissettik. Eşsiz doğal güzelliklere sahip Bartın’ın değerleri ekonomiye kazandırılamadı, şehrimiz turizmden ve ekonomiden yeterli payı alamadı. Artık Bartın’ın kaybedecek zamanı kalmadı. 31 Mart Bartın’ın geleceğini aydınlatacak mega projelerin hayata geçmesi adına bir fırsat. Halkımız bu fırsatı değerlendirecek. Bartın; güçlü, vizyon ve misyon sahibi belediyecilikle tanışacak.

 

 

31 Mart tarihi bir fırsat

 

Bartın’da istihdam yaratacak, ekonomik olarak tarihte görülmemiş yatırımları gerçekleştirmek üzere göreve talip olduk. Gerçekçi, uygulanabilir mega projelerle şehrimizi Türkiye’nin marka şehri yapmak için 31 Mart Bartın adına tarihi bir fırsat. Halkımız bu seçimde tercihini Bartın’da değişim ve gelişimden yana kullanacak. Halkımızın verdiği destekle şehrimiz kısa sürede kuzeyin yıldızına dönüşecek. Cumhurbaşkanımızın açık destek verdiği projelerimizi hızla hayata geçireceğiz. Gerçekleşen mega projeler şehrimizin ekonomisine can katacak. Kaybedeni olmayacak bu seçimin nihayetinde kazanan da Bartın olacak.

 

 

Şeffaf ve hesap verebilir olacağız

 

İlimizin problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyoruz. Başta imar planı dolayısıyla mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarını kısa sürede çözeceğiz. Şehrimizin trafik ve su sorununu akılcı yatırımlar ve çalışmalarla çözümleyeceğiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza miras bırakacağımız Bartın, projelerimiz ve çalışmalarımızla çok daha yaşanabilir olacak. Çalışmalarımızı yaparken Bartın halkının kaynağı olan belediye gelirlerini de en verimli şekilde kullanacağız. Söz veriyoruz, halkımızın bir kuruşunu bile israf etmeyeceğiz. Projelerimizde ekonomik dönüşüm odak noktamız olacak. Böylece kazanan Bartın ve Bartın halkı olacak. Şunu da altını çizerek belirtmek isterim ki görev süremiz boyunca şeffaf ve hesap verebilir belediyecilik anlayışıyla hizmet sunacağız. Asla ve asla kapalı kutu olmayacağız. Belediyemizin gelir ve gider kalemleri belirli periyotlarla kamuoyuna açıklanacak. İsteyen herkes bu bilgilere belediyenin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilecek. Böylece Bartın şeffaf bir yönetim anlayışına kavuşacak.

 

 

Bartın’ı katılımcı anlayışla yöneteceğiz

 

Şeffaf, hesap verebilir bir belediye olacağımız gibi aynı zamanda katılımcı anlayışla karar veren bir belediye yönetimi olacağız. Halkımızın görüş ve önerilerini önemsediğimiz gibi eleştirilere de mutlaka kulak vereceğiz. Yapıcı eleştirilere her zaman açık olacağız. Ben değil biz diyen, sivil toplum kuruluşlarını önemseyen, toplumsal gelişmelere de duyarlı belediyecilik bizimle gelecek. Bartın’da sadece  ekonomik ve fiziki değil aynı zamanda anlayış değişimi yaşayacağız. Söz veriyoruz, Bartın’ı hep birlikte yöneteceğiz. Değişim ve gelişim hamlesini halkımızla birlikte gerçekleştireceğiz.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Yusuf Ziya Aldatmaz
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım