Titiz, 2 Mart’ta projelerini açıklayacak!

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, projelerini kamuoyuyla paylaşacağı günü açıkladı. Titiz, 2 Mart Cumartesi günü saat 14.30’da proje tanıtım toplantısı ile projelerini açıklayacağını söyledi.
Bu haber 2019-02-28 09:18:45 eklenmiş ve 422 kez görüntülenmiştir.

 

Projelerini ciddi bir Ar-Ge sürecinin ardından son derece titiz bir çalışma ile hazırladıklarını ifade eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Titiz, her konuda gerçekçi, çözüm odaklı ve Bartını geleceğe taşıyacak meselelere ağırlık verdiklerini söyledi.

Yapacakları çalışmalarla Bartın’ı gelecek 10 yıllara taşımak arzusunda olduklarını belirten Titiz, “Öncelikle Bartın’ı doğru tanımlamak adına ciddi bir ar-ge çalışması yaptık. İlk etapta acil çözümlenmesi gereken ve müzmin hale gelmiş sorunları ele aldık. Ve bu meselelere pratik çözümler ürettik. Özellikle ‘minimum maliyet, maksimum fayda’ esasını dikkate aldık. Aynı zamanda sadece bu günümüzü değil yarının Bartınını inşaa etmek istiyoruz. Yapacağımız çalışmalarla Bartınımızı gelecek 10 yıllara taşımak arzusundayız. Bu düşünce ile ulaşımdan turizme, ticaretten sanata ve spora kadar bir çok konuda ortaya koyacağımız projelerimiz, gelecek vizyonumuzun sadece temelini teşkil etmektedir. Ve ilk adımlarımızdır. Sonra bu şehrin tüm dinamikleri ile oturup Bartın’ın geleceğine hep birlikte yön vereceğiz. Ben yaptım oldu yok. Ortak akılla, hep beraber karar vereceğiz. Özellikle ifade etmek istiyorum ki ambalajı janjanlı ama uygulama noktasında reel karşılığı olmayan, afaki bir takım projeleri gündemimize dahi almadık. Bu konuda çok ciddiyiz, oy kaygısı taşıyarak hakikati gizlemek bizim şiarımız değildir. Çünkü biz projelerimizi ‘Dürüst Olmak Gerekirse’ başlığı altında hazırladık. Ve İnşallah 2 Mart Cumartesi günü saat 12.00’de parti binamızda yapacağımız basın toplantımızla tüm kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Saadet Partisi Emin Titiz yerel seçim
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım