Kalaycı, kampa katıldı!

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen kampa katıldı.
Bu haber 2019-01-11 09:28:15 eklenmiş ve 174 kez görüntülenmiştir.

 

Kampta seçim hazırlığına ilişkin çalışmaların ele alındığını belirten Kalaycı, yerel seçim sürecine mercek tutulup, 31 Mart 2019’daki yerel seçime yönelik çalışma ve stratejilerin ele alındığını ifade etti. Kampın 2 gün süreceğini belirten Kalaycı, şunları söyledi:

 

Seçim stratejisi değerlendirildi

 

“2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde teşkilat çalışmalarının kapsamlı bir şekilde istişare ve değerlendirmelerini yapmak amacıyla düzenlenen İl Başkanları Çalışma Kampına katıldım. Tabii bizler adaylarımızın isimlerinin açıklanmasının hemen ardından ilimizde seçim çalışmalarımıza başladık. Biz seçimlere stratejilerimizi planlı, hedeflerimizi çok somut ve net ortaya koyarak hazırlanıyoruz. Bu kampta seçim stratejimizi tekrar masaya yatırma, değerlendirme, önümüzdeki takvimde gün gün, saat saat nasıl bir strateji uygulayacağımızı yeniden gözden geçirme fırsatı elde ettik.

 

 

İlçe adayları hafta sonunda açıklanabilir

 

Nasıl bir seçim hazırlığı yapmaktayız, temel hedeflerimiz ne olacak, temel söylemlerimiz ne olacak, nelere dikkat edeceğiz, nasıl bir çalışma takvimi ortaya koyacağız bunları yeniden değerlendirdik. Kampın ilk gününde birçok konuda fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ettik. Kampımız 10 Ocak Perşembe günü sona eriyor. Yani 2 günlük bir kamp programı uygulanıyor. Kamp programının akabinde de Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısında da ifade ettiği şekilde hafta sonuna kadar büyük oranda ilçe adayları açıklanacak. Açıklanacak olan ilçeler arasında ilimiz ilçelerinin yer alıp almadığını hep birlikte göreceğiz.

 

 

Sayın Genel Başkanımızın takdir ettiği her aday, bu parti teşkilatının çevresinde kenetleneceği, beraber yol yürüyeceği, katkı sağlayacağı, mücadele edeceği adaylar olacaktır. Aslolan isimlerden çok AK Parti siyasi hareketinin yerel yönetimlerdeki tecrübesini, aşkını, sevdasını, vizyonunu yine ülkenin dört bir tarafında var kılmak. Onun için milletimizin huzuruna çıkacağız. İnşallah milletimiz her seçimde olduğu gibi 31 Mart’ta tercihini AK belediyecilikten yana kullanacaktır.”

ETİKETLER : Bartın Ankara AK Parti Recep Tayyip Erdoğan Turhan Kalaycı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım