Başkan Akın’a vatandaşın ziyaretleri devam ediyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, makam ziyaretleri kapsamında danışan akıl hata yapmaz düsturundan hareketle beşeri münasebeti ön planda tutarak, vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor, çözüm odaklı gerekli notları alarak çalışmalarına yön veriyor.
Bu haber 2022-08-03 10:15:43 eklenmiş ve 417 kez görüntülenmiştir.

 

Belediye Başkanı Cemal Akın makam ziyaretleri kapsamında son olarak, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, EYBEY Medya Şirketi Sahibi Mustafa Ahmet Oktay, Pusula Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nilay Meryem Çömlek ile Bilal Yalçın, Ataman Ticaret Sahibi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayım İbrahim Ataman ve Ahmet Akçaoğlu Dallıca Köyü Muhtarı İsmet Kızıldağ, Akgöz Köyü Muhtarı Bahri Atak, Kocareis Köyü Muhtarı Ahmet Akbıyık ve köy sakinleri, Hergün Gazetesi Sahibi Nihal Karaman ve Tapu Müdürlüğü Personeli Günay Acar, Hasan Topal, Nurten Akdemir ile Yunus Emre Deriç, Orta Mahalle Muhtarı Atınç Günal, Orta Mahalle Zübeyde Hanım Caddesi sakinleri ile Hacı Balık Sokak sakinleri belediyemizi ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretler sonrası açıklama yaparak “Vatandaşlarımızın bizleri ziyaretinden son derece memnun oluyoruz. Talep ve önerilerini dinleyerek, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Belediye çalışmalarımız ve yatırımlarımız hakkında bilgiler vererek, talep ve önerilerinin çözümü için istişarelerde bulunuyoruz. Ziyaretimize gelen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

 

 

ETİKETLER : bartın bartınbelediyesi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›