Yürüyüş parkuru yaptırılacak

Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde Çıralı –Tekirova ve Adrasan-Olimpos Yürüyüş Parkurunun projesine ve şartnamesine uygun olarak yapılması işi.
Bu haber 2022-06-22 09:40:11 eklenmiş ve 155 kez görüntülenmiştir.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge müdürlüğü beydağları sahil milli parkı içerisinde Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde Çıralı –Tekirova Ve Adrasan-Olimpos Yürüyüş Parkurunun projesine ve şartnamesine uygun olarak yapılması işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  

Beydağları Sahil Milli Parkı İçerisinde Çıralı –Tekirova (19km'lik parkur) Ve Adrasan - Olimpos (20 km'lik parkur) Yürüyüş Parkurunun projesine ve şartnamesine uygun olarak yapılması işi
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.


Yer tesliminden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

Beydağları Sahil Milli Park Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihaleye ilişkin bilgiye BİK Resmi İlan Platformu ilan.gov.tr internet sitesinden erişebilirsiniz.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiye ilan.gov.tr adresinden erişmek için tıklayınız.

 

ETİKETLER : Bartın ilan ihale ilanı
Diğer İLAN GOV TR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›